Okolie: Matchroom mi nabízí směšné peníze!

Lawrence Okolie a Eddie hearnNeporažený šampión křížové váhy Lawrence Okolie má spory s Eddie Hearnem ohledně smlouvy. Boxer tvrdí, že smlouva skončila, Hearn tvrdí, že mají smlouvu ještě na jeden zápas!

Jak jsme již psali, tak devětadvacetiletý neporažený světový šampión organizace WBO „The Sauce“ Lawrence Okolie (18-0-0, 14 KO) nedávno oznámil, že ukončil partnerství s manažerskou agenturou Anthonyho Joshuy 258MGT, která zastupovala jeho zájmy od roku 2017, kdy vstoupil mezi profesionály.

Eddie Hearn naopak řekl, že se další zápas Okolieho bude konat v prvním čtvrtletí příštího roku, protože pod smlouvou s Matchroom Boxing ho váže ještě jeden duel. Britský boxer momentálně trénuje v Dubaji, kde se udržuje ve formě. Okolie v posledních týdnech obdržel několik zápasových nabídek od Matchroom Boxing, ale nevyužil je.

„Byla mi nabídnuta smlouva od konkurenční promotérské skupiny Boxxer a předložil sem ji vedení Matchroom a řekla jsem: nechci víc, nemusíto být ani stejná nabídka, ale chci, aby si Vaše nabídka alespoň téhle přiblížila. Pokud to tak bude, zůstanu dál s vámi. A odpověď byla jednoznačné ne“. Říká úřadující šampión křížové váhy.

„Naše smlouva prostě skončila a buď mi zaplatí lepší peníze nebo Podepíšu jinde. Eddie Hearn by to měl pochopit, vždyť si vzpomeňte. Hearn byl dlouhé roky spojený s televizí Sky, ale jakmile přišla miliardová nabídka od DAZN, okamžitě přešel k DAZN“. Dodal Okolie.

Lawrence Okolie

14. prosince se však mělo konat výběrové řízení s povinným vyzývatelem, kterým je neporažený jednatřicetiletý Novozélanďan David Light (20-0-0, 12 KO). Minimální výše poplatku stanovila organizace WBO na 300 tisíc dolarů a peníze by byly rozděleny 75% pro úřadujícího šampióna a 25% pro vyzývatele. WBO nakonec dražbu přesunula až na čtvrtek 22. prosince.

Lawrence Okolie


¤ Galavečer boxu v Lucerně bude bez přímého přenosu
¤ Odveta Kincl vs Vémola je zrušena!
¤ Rytmus se vraci do ringu a vyzve Curtise
¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing