KALENDÁŘ BOXERSKÝCH ZÁPASŮ

Mairis Briedis vs Mike Perez

Tomáš Adámek vs Robert Parzeczewski

ZÁŘÍ 2017

30.9.2017 Lotyšsko – Křížová váha (WBC)
Mairis Briedis (22-0-0, 18 KO) vs Mike Perez (22-2-1, 14 KO)
30.9.2017 Anglie – Těžká váha
Derreck Chisora (26-7-0, 18 KO) vs TBA

Daniel Vencl vs Ilja Mezencev

Chris Eubank vs Avni Yildirim

George Groves vs Jamie Cox

Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

ŘÍJEN 2017

7.10.2017 Německo – Super střední váha (IBO)
Chris Eubank (25-1-0, 19 KO) vs Avni Yildirim (16-0-0, 10 KO)
14.10.2017 USA – Super velterová (IBF)
Austin Trout (30-3-0, 17) vs Jarrett Hurd (20-0-0, 14 KO)
14.10.2017 USA – Super velterová váha (WBC)
Jermell Charlo (29-0-0, 14 KO) vs Erickson Lubin (18-0-0, 13 KO)
14.10.2017 USA – Super velterová (WBA super a IBO)
Erislandy Lara (24-2-2, 14 KO) vs Terrell Gausha (20-0-0, 9 KO)
14.10.2017 Anglie – Super střední váha (WBA super)
George Groves (26-3-0, 19 KO) vs Jamie Cox (24-0-0, 13 KO)
14.10.2017 USA – Pérová váha (WBA)
Abner Mares (30-2-1, 15 KO) vs Andres Gutierrez (35-1-1. 25 KO)
14.10.2017 USA – Pérová váha (WBA super)
Leo Santa Cruz (33-1-1, 18 KO) vs Chris Avalos (27-5-0, 20 KO)
14.10.2017 Francie – těžká váha
Tony Yoka (1-0-0, 1 KO) vs Jonathan Rice (7-2-1, 4 KO)
14.10-2017 Německo – Těžká váha
Francesco Pianeta (34-2-1, 20 KO) vs Kevin Johnson (31-8-1, 15 KO)
20.10.2017 Anglie – Těžká váha
Joe Joyce (debut) vs Ian Lewison (12-3-1, 8 KO)
21.10.2017 USA – Křížová váha (IBF)
Murat Gassiev (24-0-0, 17 KO) vs Krzystof Wlodarczyk (53-3-1, 37 KO)
22.10.2017 USA – Střední váha (WBA)
Hassan N’Dam N’Jikam (36-2-0, 21 KO) vs Ryota Murata (12-1-0, 9 KO)
28.10.2017 Anglie – Těžká váha (WBA super, IBF a IBO)
Anthony Joshua (19-0-0, 19 KO) vs Kubrat Pulev (25-1-0, 13 KO)
28.10.2017 Anglie – Lehká váha, ženy (WBA)
Katie Taylor (6-0-0, 4 KO) vs Anahi Esther Sanchez (17-2-0, 9 KO)

Deontay Wilder vs Luis Ortiz

LISTOPAD 2017

4.11.2017 USA – Těžká váha (WBC)
Deontay Wilder (38-0-0, 37 KO) vs Luis Ortiz (27-0-0, 23 KO)
4.11.2017 USA – Těžká váha (WBC)
Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) vs Dominic Breazeale (18-1-0, 16 KO)
11.11.2017 USA – Polotěžká váha (IBF)
Artur Beterbiev (11-0-0, 11 KO) vs Enrico Koelling (23-1-0, 6 KO)
11.11.2017 USA – Těžká váha
Jarell Miller (19-0-1, 17 KO) vs TBA
25.11.2017 USA – Polotěžká váha
Sergey Kovalev (30-2-1, 26 KO) vs Vyacheslav Shabranskyy (19-1-0, 16 KO)

Vasyl Lomachenko vs Guillermo Rigondeaux

PROSINEC 2017

9.12.2017 USA – Super pérová váha (WBO)
Vasyl Lomachenko (9-1-0, 7 KO) vs Guillermo Rigondeaux (17-0-0, 11 KO)

Proboxing.cz

Prosinec – Plzeň
Pavel Šour vs TBA
Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár (Český titul)
Marek Procházka vs Ramadan Hiseni

Proboxing.cz

21.10.2017 Norsko – Velterová váha (WBA, WBO, WBC, IBF, IBO)
Cecilia Braekhus (31-0-0, 8 KO) vs Mikaela Laurenv (29-4-0, 13 KO)
28.10.2017 Anglie – Lehká váha (WBA)
Katie Taylor (6-0-0, 4 KO) vs Anahi Esther Sanchez (17-2-0, 9 KO)
11.11.2017 Belgie – Lehká váha (WBC)
Delfine Persoon (38-1-0, 16 KO) vs Myriam Dellal (15-5-3, 2 KO)