FNC 3: Rytmus vs Curtis!

Rytmus vs Curtis Na konci prosince nás čeká již třetí galavečer organizace Fight Night Challenge. V boxerském duelu se střetnou slovenský rapper Rytmus a maďarský rapper Curtis!

17.12.2022 – Zoner BobbyHall, Brno, ČR
Fight Night Challenge 3
Rytmus vs Curtis
Start v 18:00
Vstupenky v sítí PredpredajSK!

Organizace Fight Night Challenge se vrací do Bobyhall již na konci tohoto měsíce. Po úspěšné akci v Bratislavě se do brněnského ringu vrátí kromě hvězd showbyznysu i nejúspěšnější domácí bojovníci. Fight Night Challenge slibuje pokračování fantastické show.

Patrik Vrbovský alias Rytmus před půl rokem s přehledem porazil jiného slovenského rappera Denise Domarackýho alias Vlavo Molocha a po půl roce přichází další výzva z hudební branže. Bude se jednat opět o rappera, ale tentokrát maďarského.

Rytmus

Je jím Attila Széki alias Curtis. Curtis je jedním z předních raperů maďarské scény a bývalý profesionální fotbalista se solidním atletickým základem, který je o 12 let mladší a bude tak pro Rytmuse velkou výzvou.

V ringu uvidíte mistra světa a jednoho z nejlepších tuzemských postojářů Václava Siváka. Dále také bývalého šampióna organizace Oktagon Michala Martínka nebo těžkotonážníka Alexe Cvernu. Z prostředí celebrit nebudou chybět rappeři Flexking, Erik Tresor a rovněž jeden z nejlepších slovenských hudebníků Martin Valihora.

Rytmus

Václav Sivák