HG 26: Vondráček seřezal Kareše!

Petr VondráčekHlavní duel na pražském galavečeru Heroes Gate nabídl neskutečně tvrdou bitvu, která byla vyhrocená již od samého začátku. Duel nakonec vyhrál na body Petr Vondráček!

Petr Kareš a Petr Vondráček se měli utkat v hlavním duelu již 17. března na galavečeru Heroes Gate 25. Zápasníci se týden před plánovaným duelem střetli ve studiu Ondřeje Novotného a byla z toho pěkná mela.

Vondráček obvinil Kareše a následně ho napadl a oba borci se regulérně začali řezat. Chvilku trvalo, než je oba týmy dokázali od sebe odtrhnout a dál pokračoval pořad vždy jen s jedním zápasníkem.

Nakonec však z duelu nic nebylo a byl odložen z důvodu nemoci Petra Vondráčka, který skončil tehdy na antibioticích. Dnes se konečně nesmiřitelný rivalové střetli na galavečeru Heroes Gate 26 na Podvinném mlýně a byla z toho neskutečná řežba.

Petr Kareš vs Petr Vondráček

Vondráček se do Kareše pustil jako tank a zasypával ho tvrdými kopy a údery. Kareš se prakticky jen bránil a těžko hledal na rozjetého Vondráčka recept. Ve druhém kole poslal Kareše dvakrát do počítání a vypadalo to, že Kareš druhé kolo nepřežije.

Jenže se kousl a ve třetím kole se ještě snažil zápas otočit a vystříleného Vondráčka také poslal do počítání. Ke konci zápasu už ani jeden z fighterů neměl energii. Z posledním úderem se do křížku dostal Vondráček s Karešovým trenérem Aloisem Škeříkem, který dal Vondráčkovi přes provazy „Kladívko“ do obličeje.

Poté se již situace uklidnila a rozhodčí rozhodli o vítězství Petra Vondráčka. Oba borci si po zápase podali ruce, jeden druhému se omluvili a zakopali tak válečnou sekeru. Pro Vondráčka to byla definitivní tečka za jeho úspěšnou fighterskou kariérou.

Petr Kareš vs Petr Vondráček