HG 26: Sivák vybodoval Lengála!

Václav SivákSvětový šampion v kickboxu Václav Sivák dokázal v parádním duelu na galavečeru Heroes Gate 26 v Praze jasně vybodovat Vladimíra Lengála a je stále neporažen!

„Bad Boy“ Václav Sivák se loni v listopadu na galavečeru Night of Warriors v Liberci utkal o prestižní titul WAKO Pro s Francouzem Foudadem Djebarim a pětikolovou bitvu jasně ovládl na body. Následně letos v únoru debutoval v Rusku na galavečeru Fair Fight v Jekatěrinburgu a dokázal na body přetlačit domácího bijce Viktora Mikhailova.

Neporažený český bijec a světový šampion v kickboxu zápasil letos v květnu i před vyprodanou O2 arénou. Na galavečeru organizace Oktagon jasně vybodoval podle pravidel boxu šampióna MMA z Dánska Jonase Magarda 3x 40:36. Dominance Siváka byla naprosto famózní a ve třiadvacetiletých patří mezi největší evropskou a světovou špičku.

Dnes se mu na galavečeru Heroes Gate 26 postavil na poslední chvíli povolaný a v životní formě Vladimír Lengál. Zápas začal vyrovnaně, ale Sivák postupně začal v zápase přebírat otěže a Lengálovi rozkopal levou nohou. Ve třetím kole už to byla naprosto jednoznačná záležitost, ale Lengál vydržel neskutečný věci.

Nádherný zápas nakonec došel do bodového rozuzlení ve kterém rozhodčí rozhodli o jednoznačném vítězství Siváka, který tak stále drží neporazitelnost a má velmi slibnou budoucnost.

Václav Sivák

Nyní ho česká další duel na české půdě. Václav Sivák se představí na třetím galavečeru organizace Fight Night Challenge, který se bude konat 27. prosince v brněnském Zoner Bobbyhall. Kdo bude soupeřem české hvězdy nebylo zatím oznámeno.