Bledá debut nezvládla a prohrála před limitem!

Natalia Silva vs Tereza BledáČeská válečnice Tereza Bledá si svůj debut v UFC představovala jinak. Po parádním prvním kole se zápas otočil a brazilská fighterka tvrdou otočkou na bradu zápas ukončila!

19.11.2022 – UFC Apex, Nevada, USA
UFC Vegas 65
Muší váha
Natália Silva 🇧🇷🆚🇨🇿 Tereza Bleda
3. kolo TKO

Zápas začal poměrně aktivně a Brazilka uvítala Bledou tvrdými direkty. Bledá potřebovala dostat Silvu na zem, což se ji dlouho nedařilo a hodně se drželi v klinči. Nakonec Silva dostala Bledou na zem, kde se ovšem Bledá rychle přetočila do výhodné pozice.

V té dlouho Silvu držela a začal ji nohama škrtit. Už to vypadala, že to Silva neustojí, ale nakonec ji zachránil klakson konce kola. Druhé kolo začala opět aktivněji Silva, když hned v úvodu vyslala na českou fighterkou tvrdé údery, které s Terezou hodně otřásli.

Natalia Silva vs Tereza Bledá

Tereza se opět snažila dostat Silvu na zem, ale neúspěšně a zároveň ji začala rapidně ubývat síla a v postoji jasně dominovala Brazilka. Druhé kolo Tereza skončila hodně vyčerpaná a šlo se do třetího, rozhodujícího kola.

Natalia Silva vs Tereza Bledá

V to už jasně dominovala Silva, posílala na Bledou jeden přesný úder za druhým a česká válečnice už neměla sílu na odpověď. Následně šla Tereza pohybem dolu, když v ten moment udělala Silva otočku a trefila ji přesně na bradu a následně dokončila. Pro Bledou je to ve dvaceti letech první porážka v kariéře.

Natalia Silva