Kareš vs Vondráček a Sivák vs Lengál dnes na HG26!

Heroes Gate 26Další galavečer organizace Heroes Gate je tu a dnes se zaplněná hala může těšit na skvělé zápasy. Živý přenos na OktagonTV!

DNES – UNYP Arena, Podvinný mlýn, Praha
Heroes Gate 26
Start 18:00
Vstupenky budou v prodeji na TicketStream!

Přímý přenos na OktagonTV!

Již dnes večer nás čeká Heroes Gate 26 s očekávaným a vyhroceným zápasem Petr Vondráček vs Petr Kareš. Oba borci se servali ve studiu Ondřeje Novotného a jejich video se stalo doslova virální. Petr Vondráček tímto zápasem zároveň i ukončí svojí bohatou zápasnickou kariéru.

Petr Kareš vs Petr Vondráček

Druhým velkým tahákem je na poslední chvíli upečený zápas mezi Václavem Sivákem a Vladimírem Lengálem. Lengál je aktuálně v životní formě a a během jednoho měsíce ukončil dva soupeře loktem. Zlomená čelist Karola Ryšavého mluví za vše. Nicméně Sivák ještě nedokázal nikdo porazit a ve svých zápasech předvádí dominantní výkony.

Václav Sivák

Melvin Mane z Lanna gymu ukáže opět svoje schopnosti na Heroes gate a jeho soupeřem mu bude velmi zkušený ukrajinský válečník Oleksii Liubchenko. Liubchenko získal několik titulů v boxu a muay thai, takže se očekává velmi tvrdá a vyrovnaná bitva.

Melvin Mané

Do varu vás dostane i elitní šampion WKF, WAKO PRO a čerstvý 1. šampion PML s téměř 80 vítězstvími Michael Krčmář s holeněmi tvrdými jak poleno. Ten za sebou má dokonce zápas proti největší světové hvězdě thajského boxu Buakawu Banchamekovi, se kterým vydržel všechna 3 kola.

RBC 8

Dále se představí jména jako je Zátorský, bývalý mistr republiky Vitalij Bojko a mnoho dalších. Celý galavečer zahájí roční finále mezinárodní boxerské extraligy.Uvidíte v ringu to nejlepší z amatérského boxu.