Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň!

Jake Paul vs Tommy FuryBratr úřadujícího světového šampióna těžké váhy věří, že tentokrát na souboj s Jake Paulem dojde. Zároveň říká, že Paule není bojovník, ale jen Youtuber, kterého ukončí před limitem!

„Tentokrát cítím, že konečně k souboji dojde. Udělám pro to se svým týmem všechno. Pokud na zápas nedojde, tak to nebude rozhodně moje chyba“. Řekl Tommy Fury v rozhovoru pro TMZ Sports.

„Chci tento boj víc než cokoli jiného, ​​protože je to pro mě šance uložit do postele všechno, co jsem za poslední dva roky musel poslouchat. Tento muž není v mé třídě, není v mé lize a je to bojovník na YouTube, ne v ringu. Já jsem opravdoví bojovník, mám ambice vyhrávat tituly, ale on dělá jen show“. Pokračuje Fury.

Tommy Fury

„Mám pocit, že tohle je zápas do Wembley arény. Mám pocit, že by to mohlo sledovat 80 tisíc fanoušků a bude to zároveň velká událost. V sobotu večer jsem šel po ulici a všech jsem se ptal kde by chtěli vidět zápas s Paulem a všichni řekli jasně, že ve Wembley“. 

„Zápas pro něj bude peklo, ze kterého nebude šance utéct. Budu v ringu hledat každou příležitost, abych mu urazil tu jeho hlavu. Ten zápas bude hodně rychlí a nevěřím, že by mohl trvat déle jak 3-4 kola“. Zakončil odhodlaně Tommy Fury, který již dvakrát ze zápasu s Paulem musel vycouvat.

Tommy Fury