Whyte vs Franklin již za týden!

Dillian Whyte vs Jermaine FranklinBritský boxer Dillian Whyte se vrací po dubnové porážce s Furym do ringu. Jeho soupeřem bude neporažený Američan Jermaine Franklin!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dillian Whyte 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-3-0, 19 KO) a neporažená americká třináctka a světová čtyřiapadesátka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Pětatřicetiletý britský boxer boxoval naposledy letos v dubnu, když vyzval úřadujícího šampióna těžké váhy organizace WBC Tysona Furyho. V zápase však Fury jasně dominoval a Whytovi v šestém kole rozplynul sen o světovém pásu.

Nyní se vrací po sedmi měsících zpět mezi šestnáct provazů a změří síly s neporaženým devětadvacetiletým americkým ranařem Jermaine Franklinem. Američan je znám i českým fanouškům, když před třemi lety svedl tvrdou desetikolovou bitvu s Pavlem Šourem. Naposledy boxoval letos v květnu, když v pátém kole ukončil šestačtyřicetiletého veterána Rodneyw Moora.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

V ringu se utkají také další těžké váhy a to konkrétně domácí neporažení Britové Fabio Wardley (14-0-0, 13 KO) a Nathan Gorman (19-1-0, 13 KO). Vítěz získá britský titul BBBofC. Gormen v posledních dvou duelech doslova vypráskal české boxery Pavla Šoura (2. kolo TKO) a Tomáše Šálka (1. kolo TKO). Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN