Soquessa vyzval Siváka a ten zuřil!

Václav Sivák vs Kelvin SoquessaVáclav Sivák včera na Heroes Gate 26 v krásném duelu ve třech kolech vybodoval Vladimíra Lengála a udržel neporazitelnost. Po zápase ho však nepochopitelně vyzval Kelvin Soquessa a hned dostal! Video v článku!

Hned poté, co Sivák vyhrál a obejmul se s Lengálem vlezl do ringu amatérský boxer Kelvin Soquessa a Siváka to hodně pobouřilo. Nejprve Soquessu odstrčil a poté mu bez ostychu napálil jednu přesnou zprava. Poté jej Soquessa vyzval a Sivák pochopitelně výzvu smetl ze stolu.

„Nejprve bych chtěl se vší úctou Vaškovi pogratulovat k výkonu, byl to krásný zápas a řekl bych, že je to jeden z nejlepších postojářů u nás a je to taký mistr české republiky v boxu. Tak bych ho chtěl tady vyzvat, myslím, že jsem tady první Čech, který tady Vaška vyzývá do prvního profi zápasu“. Začal překvapivě Soquessa.

„Co chceš po mě ty debile“ Začal zostra Sivák. Trénuješ tři – čtyři roky a já nejsem ani boxer, ty debile. Já jdu do světa bojovat za půl milióny, ty kokote. Já si tohle vydřel kamaráde, já chtěl taky bojovat s nejlepšíma“. Následně Sivák chytil Soquessu  pod krkem a odstrčil se slovy „Takže se zklidni jdi do p*če ty z*rde nebo tě tady kopnu do hlavy přede všemi, je mi to jedno“ Pokračoval rozzuřeně Sivák a hodil mikrofon na zem.

Václav Sivák vs Kelvin Soquessa

Je až na pováženou, že Kelvin Soquessa si dovolil jít do ringu a vyzvat světového šampióna v kickboxu, který boxuje jen okrajově. Nehledě na to, že Sivák je úplně jiná úroveň a musíme mu dát za pravdu, že výsledky má vydřený a Soquessa se chtěl na Sivákovi jen zviditelnit.

Po zápase se už v rozhovoru Sivák uklidnil a vše v klidu vysvětlil. 


¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince