Benda sestřelil Kotlára v 1. kole!

Karlos Benda vs Jaroslav KotlárVyhrocený a očekávaný zápas galavečera Clash of the Stars 3 skončil už v prvním kole. Jaroslav Kotlár sice tlačit, ale pak přišel přesný úder v podání Karla Bendy a byl konec!

Tento duel dvou těžkých vah byl jedním z hlavních taháků celého galavečera. Ačkoliv hlavní zápas bude souboj mezi FIlipem Grznárem a Alešem Bejrem, tak velkou pozornost si ukousla dvojice Karlos Benda a Jaroslav Kotlár.

Karlos Benda se přes 15 let se věnuje kulturistice, fitness a zdravému životním stylu. Je také trenérem a příležitostným fighterem. Na druhé straně Jaroslav Kotlár, který původně vyzýval Filipa Grznára. Kotlár je zakladatelem bezpečnostní agentury Kotlár Security, která se proslavila i videi na Youtube.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Zápas začal těžkotonážním tempem a Kotlár šel do předu jako bulldog a na Bendu tlačit a byl mnohem nebezpečnější. Benda ho chtěl hodit na zem ale Kotlár pokus odmítl. Ke konci prvního kola přišel v podání Bendy přesný úder a poslal Kotlára na zem, kde ho dokončil.

Karlos Benda vs Jaroslav Kotlár

Benda po vítězném zápase vyzval Tadeáše Veselého, který na galavečeru dokázal ve dvou kolech porazit Pavla Měsíčka alias „Pomalu snejksi“. Do toho se vložil také Alexander Cverna, který chtěl zápas s Bendou, ale ten to odmítl, že nebude zápasit s profesionálním zápasníkem.