Mamberger a Beránek mají odváženo!

Artur Mamberger vs Miloš BeránekDvě vycházející hvězdy o juniorský světový titul organizace IBO. Neporažený Němec Artur Mamberger a neporažený český bijec Miloš Beránek se střetnou již zítra v Německu!

17.12.2022 – Heinz Rheinhard Halle, Darmstadt, Německo
Super velterová váha
Artur Mamberger 🇩🇪🆚🇨🇿 Miloš Beránek

Neporažená německá trojka Artur MAMBERGER (8-0-0, 3 KO) a neporažená česká jednička Miloš BERÁNEK (8-0-0, 3 KO) se utkají již tuto sobotu na německém galavečeru v desetikolové bitvě o juniorský světový titul organizace IBO!

Artur Mamberger vs Miloš Beránek

Dvacetiletý brněnský boxer „Banán“ Miloš Beránek debutoval v profesionálním ringu loni v únoru, když vybodoval Slováka Andreje Moravka. Následně v červenci vybodoval v těžkém duelu Reného Molíka, v říjnu ukončil v prvním kole Adnana Ziliče z Bosny a na konci roku ještě vypráskal Poláka Filipa Rzadeka.

Letošní rok odstartoval výhrou nad Slovincem Aljazem Venkem. V květnu ukončil ve druhém kole Poláka Jakuba Nasilowskiho a v srpnu zvládl také těžký zápas s Arméncem Gorem Harutjunjanem.

Artur Mamberger vs Miloš Beránek

Celkově má na svém kontě osm výher v řadě. Poslední výhru si na své konto připsal v říjnu, když na domácím galavečeru jasně vybodoval rodáka ze Senegalu Djiby Diagneho.

Již zítra ho čeká nejtěžší zkouška dosavadní kariéry a do cesty se mu postaví čtyřiadvacetiletý německý boxer se stejnou bilancí Artur Mamberger. Ten debutoval mezi profíky loni v červenci, když vybodoval Poláka Nicolu Krolikowskiho.

Artur Mamberger vs Miloš Beránek

Naposledy boxoval v září, když na německém galavečeru vybodoval Miloše Janjanina z Bosny. Vítěz sobotního zápasu získá juniorský světový titul organizace IBO. Organizace IBO je menší organizací, která je takovým pomyslným mezi stupněm mezi elitu.

Artur Mamberger vs Miloš Beránek