Boxerská Lucerna bez přímého přenosu!

Box Lucerna 2022Tradiční galavečer bojových sportů v pražské Lucerně sice letos nabídne nabušenou startovku, ale přímý přenos v televizi nebo PPV bohužel promotéři nenabídnou!

29.12.2022 – Lucerna, Praha, ČR
Galavečer boxu a K1
Start v 19:00
Vstupenky pouze v síti Ticketportal!
Přímý přenos ani PPV NEBUDE!

Stáj Patron Boxing a Box Lucerna se rozhodly pro letošní rok spojit síly a společně uspořádat tradiční galavečer boxu a K1 v pražské Lucerně, který se bude konat již počtrnácté. A musíme potvrdit, že startovka je neskutečně našlapaná a uvidíme skvělé nejen titulové duely.

V ringu uvidíme velké boxerské hvězdy domácí scény, ale také legendárního Romana Kracíka (38-12-1, 20 KO), který změří síly ve veteránském souboji Vildou Fakačem (3-7-0, 3 KO). S kariérou se v Lucerně rozloučí těžká váha a bývalý český šampión Pavel Šour (15-13-0, 10 KO), jeho soupeřem bude Michal Reissinger (3-2-0, 2 KO).

Vasil Ducár vs Vladimír Řezníček

O český titul v křížové váze a titul CISBB se v odvetném duelu střetnou Česká jednička Vasil Ducár (12-6-1, 10 KO) a česká trojka Vladimír Řezníček (11-4-2, 5 KO). Jejich první vzájemný duel skončil před čtyřmi lety spornou remízou a v Lucerně chtějí oba ukázat, kdo je tady nejlepší křížovou váhou.

Ve druhém titulovém zápasu večera se utkají neporažený úřadující šampión super velterové váhy Vladimír Lengál (11-0-0, 10 KO) a česká čtyřka Patrik Baláž (6-2-0, 1 KO). Baláž vyzval Lengála na sociálních sítích a šampión ani na chvilku nezaváhal a výzvu přijal.

Dále v ringu uvidíme českého neporaženého šampióna velterové váhy Pavla Polakoviče (8-0-0, 4 KO), který titul naposledy obhájil v říjnu, když v krásném zápase vybodoval Erika Agateljana. V Lucerně tentokrát o titul boxovat nebude. Půjde o zápas na 6 vypsaných kol a soupeř by měl být brzy odhalen.

Dále se v ringu také objeví česká trojka těžké váhy Lukáš Fajk (5-1-0, 4 KO), česká čtyřka střední váhy Vladimír Říha (11-5-1, 6 KO) nebo slovenský boxer žijící v Praze Martin Parlagi (28-5-1, 15 KO).

Box Lucerna 2022

Jedinou kaňkou na kráse tak bude jen nemožnost sledovat galavečer ať už v přímém přenosu nebo skrze PPV. Myslíme si, že by si to akce těchto rozměrů jednoznačně zasloužila a především by si to zasloužili čeští boxeři, aby jejich výkony mohli sledovat fanoušci z celé republiky. Budeme věřit, že si to třeba promotéři na poslední chvíli rozmyslí a budou se moci kochat kvalitami českého boxu i fanoušci, kteří se do Lucerny nedostanou.