Tishchenko vs Mann na galavečeru v Rusku!

Evgeny Tishchenko vs Artur MannOlympijský vítěz z Ria Evgeny Tishchenko se nakonec s Mike Perezem neutká a jeho soupeřem na galavečeru v Jekatěrinburgu bude Němec Artur Mann!

11.12.2022 – DIVS, Jekatěrinburg, Rusko
Křížová váha
Evgeny Tishchenko 🇷🇺🆚🇩🇪 Artur Mann

Ruská trojka a světová jednadvacítka Evgeny TISHCHENKO (10-1-0, 7 KO) a německá dvojka a světová sedmnáctka „Thunderman“ Artur MANN (19-2-0, 10 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě na galavečeru v ruském Jekatěrinburgu!

Jednatřicetiletý Ruský bijec vlétl do profesionálního ringu v srpnu 2018 a vše šlapalo podle plánu než se loni v březnu utkal o stříbrný titul WBC s Afričanem Thabisem Mchunem. Ačkoliv byl Tishchenko velkým favoritem, tak zápas překvapivě nezvládl a na domácí půdě prohrál jasně na body.

Do ringu se poté vrátil loni v září a dokázal vybodovat krajana Dmitry Kudryashova. Naposledy boxoval letos v červenci, když ve čtvrtém kole ukončil dalšího Rusa Kureyshe Sagova. Dalším soupeřem měl být Kubánec Mike Perez, ale listopadový termín byl zrušen a Perez se nakonec vrátí až 17. prosince na galavečeru v Německu.

Evgeny Tishchenko

Promotéři tak museli pro amatérského dvojnásobného mistra Evropy, mistra světa a olympijského vítěze z brazilského Ria hledat nového soupeře a tím je nakonec německá dvojka Artur Mann. Němec v loňském roce vyzval tehdejšího šampióna organizace IBF Mairise Briedise, ale byla z toho rychlá porážka ve třetím kole.

Mann se do ringu vrátil letos v únoru, když dokázal na polském galavečeru jasně vybodovat domácího boxera Nikodema Jezewskiho a získat Interkontinentální titul organizace IBO. Naposledy boxoval v záři, když v Německu ukončil ve čtvrtém kole rodáka z Maroka Amine Boucetta.

Artur Mann

Hlavním zápasem ruského galavečera bude souboj v super velterové váze mezi sedmadvacetiletým Magomedem Kurbanovem (23-0-0, 13 KO) a jednatřicetiletým Venezuelanem Johanem Gonzalezem (31-1-0, 31 KO). Zápas je bez titulu vypsán také na deset kol.


¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing