Lerena: Bohužel jsem nevyužil příležitost!

Daniel Dubois vs Kevin LerenaJihoafrický boxer Kevin Lerena měl Daniela Duboise v prvním kole na lopatě a mohl šokovat Londýn. Nakonec z dobře rozjetého zápasu nebylo nic!

„Zápas začal dobře, dokonce bych řekl, že až nad mé očekávání. Dokázal jsem dostat Duboise na zem a zranit ho. Bylo to všechno skvěle rozjeté, ale pak… Pak jsem jakoby vypnul. Přestal jsem se hýbat a měl jsem úplně kamenný nohy“. Přiznává třicetiletý jihoafrický boxer.

„Nedokázal jsem na svůj výkon navázat ani ve třetím kole, byl jsem strašně statickej a Dubois toho využil a dobře mě trefil a šel jsem k zemi pro změnu já. V tu chvíli byl zpátky v zápase a já bohužel na jeho konci. Nebyla to má noc, ale to se stává, je to těžká váha. Ale nic nekončí, vrátím se zase silnější a zkušenější“. Řekl Kevin Lerena.

Daniel Dubois vs Kevin Lerena

Sobotní zápas začal hodně zostra a už v prvním kole dokázal Kevin Lerena domácího šampióna Daniela Duboise dostat do počítání. Poté měl Dubois problém s pravou nohou a po chvilce si klekl a byl znovu počítán. Po několika dalších vteřinách šel k zemi Dubois potřetí a vypadalo to, že bude konec, ale zachránil jej gong.

S napětím se očekávalo, jestli Lerena ve druhém kole Duboise ukončí nebo ne. Dubois dostal z rohu instrukce, aby se snažil to kolo přežít a to se také stalo a Lerena se překvapivě držel zpět a umožnil Duboisovi se vrátit do zápasu.

Ve třetím kole už byl úřadující šampión opět v plné síle a po tvrdé přední dokázal Lerenu dostat k zemi. ten sice ještě v boji pokračoval, ale byl otřesen. Dubois následně vyslal několik přesných tvrdých úderů včetně vražedného zvedáku a ringový sudí Howard Foster zápas ukončil.


¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing