Patrik Kincl v O2 aréně nebude vůbec!

Patrik Kincl vs Karlos VémolaMěl to být můj rok, ale jak to tak bývá, život to zařídil jinak. Letos už tedy zápasit nebudu. Napsal na sociální sítě šampión organizace Oktagon Patrik Kincl!

„Měl to být můj rok, ale jak to tak bývá, život to zařídil jinak. Letos už tedy zápasit nebudu. Je pár věcí, které mi možná přijdou zvláštní, ale nejsem lékař a rozhodně nebudu zpochybňovat vážnost situace!!! Přece jen si myslím, že si vás v nemocnici nenechají jen pro srandu“.

„Ty kdo chtějí kritizovat by si měli uvědomit, že já jsem ty vidle do zápasu nehodil a byl jsem připraven nastoupit i s nepříjemným zraněním, které by po ostrém zápase skončilo s velkou pravděpodobností operací a x měsíců mimo hru. To je důvod, proč jsem nakonec nepřijal žádného jiného soupeře“.

„Odveta je pro mě osobní věcí, kde jsem byl ochoten tento risk podstoupit. Lépe napsáno – byl jsem s tím smířen. Diaze bych vzal samozřejmě také, ale s nikým jiným to pro mě v tuhle situaci nemá cenu riskovat. Přece jen víme, jak takové podceňování může dopadnout…O tom co bude dál, dám brzy vědět. Díky všem za pochopení a podporu“. Napsal na sociální sítě úřadující šampión střední váhy organizace Oktagon Patrik Kincl.

Patrik Kincl

Na toto zúčtovaní se čekalo dlouhé čtyři roky. Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona organizace Oktagon ve střední váze, který se měl konat 30. prosince v pražské O2 areně na turnaji roku s názvem Oktagon 38 byl v pondělí zrušen.

Už v minulém týdnu, kdy byl Karlos „Terminátor“ Vémola hospitalizován z důvodu blíže nespecifikovaného akutního zánětu prosakovali medii spekulace, že nebude schopen do zápasu nastoupit. Zástupce Vémoly Aleš Rataj se k jeho zdravotnímu blíže vyjádřit nechtěl.

V pondělí organizace Oktagon na sociálních sítích oficiálně oznámila zrušení duelu. „Karlos VÉMOLA na základě zdravotních potíží nenastoupí v pražské O2 areně do zápasu s Patrikem Kinclem. Aktuálně pro šampiona jednáme o několika náhradách. Budeme vás informovat. Karlosovi přejeme brzké uzdravení“. Informovala ještě na začátku týdne organizace.

Patrik Kincl vs Karlos Vémola 2

Bohužel ani jednoho aktéra 30. prosince v pražské O2 aréně neuvidíme, ale budeme věřit, že se obě české hvězdy dají do pořádku a třeba se zápasu dočkáme příští rok. I když mnoho expertů naznačuje, že už se tak nestane nikdy. No necháme se překvapit, co nabídne rok 2023.

Patrik Kincl


¤ Odveta Kincl vs Vémola je zrušena!
¤ Rytmus se vraci do ringu a vyzve Curtise
¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing