Haney vs Lomachenko v příštím roce!

Devin Haney vs Vasyl LomachenkoAmerický promotér Bob Arum skupiny Top Rank oznámil, že podmínky pro titulový duel o čtyři pásy byly domluveny a šampión Devin Haney a vyzývatel Vasyl Lomachenko se utkají v první polovině příštího roku!

„Všechny důležité podmínky a náležitosti jsme již domluvili. Jak Haney tak Lomachenko měli o vzájemný duel zájem, což nám velmi usnadnilo jednání. V brzké době oznámíme přesný datum a místo konání zápasu. Myslím, že to bude obrovská událost. Každopádně se zápas bude konat v první pololetí příštího roku“. Řekl devadesátiletý promotér, který mimo jiné zastupuje i Tysona Furyho.

Čtyřiadvacetiletý americký neporažený král lehké váhy „The Dream“ Devin Haney (29-0-0, 15 KO) získal všechny čtyři prestižní světové tituly WBA super, WBC, WBO a IBF letos v červnu, když s přehledem vybodoval tehdejšího šampióna Gerorge Kambosose na jeho vlastní půdě v Austrálii.

Devin Haney vs Vasyl Lomachenko

Odveta se konala 16. října a dějištěm byla opět Austrálie. Už před duelem Haney deklaroval, že Kambosos nemá co nového nabídnout a že ho bez problému opět porazí. Jeho slova se stala skutečností a Haney vyhrál opět s jasnou převahou a obhájil tituly.

Na druhé straně ukrajinský boxer „Loma“ Vasyl Lomachenko (17-2-0, 11 KO) v minulosti držel světové tituly v pérové, super pérové a také v lehké váze. V lehké váze držel pásy až do října 2020, kdy jej překvapivě jasně vybodoval Teofimo Lopez. Pro olympijského vítěze se tak naskytla možnost stát se opět profesionálním mistrem světa.

Devin Haney 


¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince