Tyson Fury vs Dereck Chisora na O2 Sport!

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3Úřadující světový šampión těžké váhy Tyson Fury má před sebou třetí obhajobu titulu WBC a do cesty se mu zítra postaví potřetí v kariéře Dereck Chisora. Přímý přenos na O2 TV Sport!

3.12.2022 – Tottenham Hotspur Stadium, Londýn, VB
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dereck Chisora 3
Přímý přenos:
Česko: O2 Sport od 19:00!
Slovensko: DAJTO a VOYO!

Neporažená britská a světová jednička „The Gypsy King“ Tyson FURY (32-0-1, 23 KO) a britská pětka a světová devítka „WAR“ Dereck CHISORA (33-12-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Fury vs Chisora3 O2 TV

Čtyřiatřicetiletý úřadující světový šampión organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury se stal opět mistrem světa v těžké váze, když v únoru 2020 dokázal v odvetě porazit amerického boxera a tehdejšího šampióna Deontaye Wilder (43-2-1, 42 KO), kterého vyprovodil v sedmi kolech.

Titul WBC poprvé obhájil loni v říjnu, když se opět potkal s Wilderem. Tentokrát amerického boxera knockoutoval v jedenáctém kole a završil s ním vzájemnou trilogii. Druhá obhajoba přišla letos v dubnu, kdy se na domácím galavečeru ve Wembley utkal s krajanem Dillianem Whytem.

Fury v zápase jasně dominoval a Whyta ukončil již v sedmém kole. Následně začala jednání na mega titulový zápas mezi Tysonem Furym a Anthony Joshuou. Z námluv nakonec nic nebylo a Fury si pro třetí obhajobu vybral krajana Derecka Chisoru, se kterým se utká také již potřetí v kariéře.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Osmatřicetiletý Chisora v zápasech předvádí skvělé výkony a ačkoliv prohrál s Oleksandrem Usykem a dvakrát s Josephem Parkerem, tak zápasy byly v jeho podání skvělé. Naposledy stál v ringu letos červenci, kdy dokázal v těžkém duelu vybodovat bulharskou kobru Kubrata Puleva.

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) a Dereck Chisora (33-12-0, 23 KO) se v minulosti utkali již dvakrát. Poprvé jej v roce 2011 jasně Fury vybodoval 118:111 a 2x 117:112 a podruhé v roce 2014 Chisoru ukončil před limitem v desátém kole.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Na galavečeru bude také obhajovat světový titul WBA Daniel Dubois. Jihoafrický boxer Kevin Lerena (28-1-0, 14 KO) se dostal do hledáčku promotérů Daniela Duboise (18-1-0, 17 KO) poté, co britská boxerská asociace BBBofC nepochopitelně neschválila jako soupeře Australana Lucase Browna (31-3-0, 27 KO) z důvodu jeho věku a rozdílných kvalit. Dubois získal klasický světový pás WBA ve svém posledním duelu letos v červnu s Američanem Trevorem Bryanem.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3

Přímý přenos bude v České republice vysílat exkluzivně sportovní televize O2 TV Sport od 19 hodin. Hlavní zápase večera mezi Tysonem Furym a Dereckem Chisorou by měl začít po 22. hodině.

Fury vs Chisora3 O2 TV


Tyson Fury vs Dereck Chisora 3