Haye: Chisora si zápas zaslouží!

David Haye vs Dereck ChisoraBývalý světový šampión křížové a těžké váhy David Haye obhajuje krajana Derecka Chisoru s tím, že si zápas s Furym rozhodně zaslouží!

„Dereck je opravdový válečník, který výhrou nad Kubartem Pulev jen ukázal, že si titulový zápas rozhodně zaslouží. Nemám o něm žádné pochybnosti, má za sebou povedený přípravný kemp a já se nemůžu dočkat, až zazní úvodní gong zápasu“. Říká bývalý světový šampión.

„Jsem si naprosto jistý, že Dereck půjde do války a nechá v tom zápase úplně vše. Jen nevím, jestli bude mít Tyson stejnou motivaci a půjde také do poslední kapky krve nebo jestli bude chtít boxovat na distanc a na jistotu“. Pokraje Hayemaker.

„Skvělé je, že se Dereck po tolika tvrdých duelech, které má z za sebou zocelil a získal mistrovský šmrnc. Žije si svůj život a svým přístupem si zápas rozhodně zaslouží. Dereck si ještě vydělá velké peníze a já doufám, že zítra předvede to nejlepší co v něm je“. Uzavřel britský boxer.

David Haye vs Dereck Chisora

David Haye a Dereck Chisora před deseti lety vyhrotili svůj vzájemný duel do nevídaných rozměrů, při tiskovkách byly rozděleny plotem a vše bylo velmi vyhrocené. Zápas poté vyhrál Haye, když Chisoru tvrdě poslal k zemi v pátém kole. O několik let později dokonce dělal Haye svému krajanovi manažera. Zítra vyzve Chisora potřetí v kariéře Tysona Furyho, se kterým již dvakrát v kariéře prohrál.

Fury vs Chisora3 O2 TV


Tyson Fury vs Dereck Chisora 3