Glowacki: Ještě jsem ani nedostal smlouvu!

Krzysztof GlowackiBývalý světový šampión křížové váhy Krzysztof Glowacki se 21. ledna na galavečeru v Anglii utká s domácím boxerem Richardem Riakporhem. Smlouvu však ještě nedostal!

„Myslím, že jako bývalý dvojnásobný světový šampión si zasloužím dostat včas smlouvu. Zatím jsme ji neviděl a zápas má být za 6 týdnů. Doufám, že ji brzy dostanu a termín 21. ledna bude platit, protože ty odklady jsou frustrující“. Přiznává polský boxer.

A dodává „Už dvakrát jsem se na zápas připravoval a udělal váhu. Teď je to potřetí a doufám, že výsledkem bude už opravdu zápas. Potřebuji, aby se mi tělo už normálně zregenerovalo a ne že jde váha nahoru a dolu každé dva měsíce. Snad už žádný odklad nebude“ Zakončil Glowacki.

Šestatřicetiletý polský boxer „Glowka“ Krzysztof Glowacki (32-3-0, 20 KO) a osmadvacetiletý francouzský bijec Dylan Bregeon (32-3-0, 20 KO) byly vybrání pro titulový duel o Evropský pás EBU. Polský bijec se nakonec rozhodl jít jinou cestou v duelu ho nahradí krajan Michal Cieslak (23-2-0, 17 KO).

Glowacki se nakonec do ringu vrátí 21. ledna na galavečeru v Anglii. Jeho soupeřem bude domácí neporažený bijec Richard Riakporhe (15-0-0, 11 KO). Polský boxer se vrátil mezi šestnáct provazů letos v dubnu po loňské porážce s Lawrencem Okolie, který jej knockoutoval v šestém kole a obhájil světový titul organizace WBO.

Krzysztof Glowacki

Na domácím galavečeru v Polsku se utkal s Franciscem Ruizem (17-4-0, 6 KO). Duel měl naprosto jednostranný průběh a Glowacki vyprovodil mexického boxera ve čtyřech kolech. Nyní chce udělat další krok k tomu, aby se mohl vrátit k titulovým bitvám, ale proti bude vycházející britská hvězda Richard Riakporhe.

Dvaatřicetiletý britský boxer debutoval mezi profíky v srpnu 2016 a od té doby si na své konto připsal patnáct výher v řadě a jedenáct z nich ukončil před limitem. Letos si už vyšlápl na dva soupeře. Nejprve v březnu knockoutoval v osmém kole krajana Deiona Jumaha a naposledy v červnu ukončil ve druhém kole Itala Fabia Turchiho.

Richard Riakporhe


¤ Odveta Kincl vs Vémola je zrušena!
¤ Rytmus se vraci do ringu a vyzve Curtise
¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing