Conlan vs Gurfi již tuto sobotu na Sport 1!

Michael Conlan vs Karim GuerfiTelevize Sport 1 nabídne v sobotu také galavečer z irského Belfastu, kde se utkají v hlavním zápase domácí boxer Michael Conlan a francouzský bijec Karim Guerfi!

10.12.2022 – The SSE Aréna, Belfast, Irsko
Pérová váha
Michael Conlan 🇮🇪🆚🇫🇷 Karim Guerfi
Přímý přenos na Sport 1!
Začátek přenosu ve 22:15!

Irská jednička a světová šestnáctka „Mick“ Michael CONLAN (17-1-0, 8 KO) a francouzská jednička a světová čtyřiasedmdesátka Karim GUERFI (31-6-0, 9 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Jednatřicetiletý irský boxer ještě jako amatér dokázal Evropský šampionát a mistrovství světa. Na olympijských hrách v Londýně získal bronzovou medaili, když nestačil v semifinále na kubánského boxera Robeisyho Ramíreze.

V roce 2017 Conlan debutoval mezi profíky a loni v srpnu se postavil do titulové bitvy o prozatímní světový pás WBA. Jeho soupeřem byl krajan TJ Doheny. Conlan v duelu jasně dominoval a Dohenyho jednoznačně vybodoval.

Letos v březnu přišel souboj o standardní světový titul WBA a do cesty se mu postavil britský šampión Leigh Wood. Ačkoliv byl Conlan ve vyrovnané bitvě lehce lepší, tak jej nakonec Wood dokázal v posledním kole brutálně ukončit a doslova vystřelit z ringu. Irský boxer tak poznal poprvé v profesionální kariéře hořkost porážky.

Michael Conlan

V srpnu se po těžké prohře do ringu vrátil a připsal si pohodlné vítězství na body nad kolumbijským boxerem Miguelem Marriagou. Již tuto sobotu se Conlan postaví ke třetímu letošnímu duelu a do cesty se mu postaví pětatřicetiletý francouzský boxer Karim Guerfi.

Guerfi v minulosti držel Evropské tituly v bantamové a pérové váze a také neúspěšně boxoval o světový titul organizace IBO s Filipíncem Michaelem Dasmarinasem. Francouz letos už také odboxoval dva duely, ten první prohrál v únoru s Britem Jordanem Gillem, který jej knockoutoval v devátém kole. Druhý duel odboxoval v červenci, když na domácím galavečeru vybodoval mexického boxera Ricarda Mercada.

Karim Guerfi


¤ Rytmus se vraci do ringu a vyzve Curtise
¤ Tyson Fury zničil Chisoru a obhájil titul
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing