Usyk obdržel první návrh smlouvy na zápas s Furym!

Tyson Fury vs Oleksandr UsykBritský promotér Frank Warren informoval, že Oleksandr Usyk a jeho tým obdrželi první návrh smlouvy na sjednocující duel o světové tituly WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO v těžké váze!

Šéf stáje Queensberry Promotions Frank Warren oznámil, že tým Oleksandra Usyka (20-0-0, 13 KO) obdržel návrh smlouvy na sjednocující souboj s Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO). Duel by se měl konat v březnu v Saúdské Arábii.

„Všechny finanční náležitosti tohoto velmi očekávaného zápasu již byly dohodnuty. Bojovat se bude o tituly WBA super, WBO, WBC, IBF a IBO. Vítěz získá status nesporného šampióna těžké váhy. Do konce ledna bychom chtěli učinit oficiální oznámení“. Sdělil britský promotér.

Čtyřiatřicetiletý neporažený šampión organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury naposledy obhajoval světový titul loni v prosinci, když uzavřel trilogii s krajanem Dereckem Chisorou, kterého porazil i potřetí. Zaroveň to byla pro Furyho i třetí obhajoba pásu.

Oleksandr Usyk

Na druhé straně pětatřicetiletý ukrajinský šampión organizací WBA, WBO, IBF a IBO Oleksandr Usyk získal světové titulu v září 2021, když jasně vybodoval tehdejšího šampióna Anthonyho Joshuu. Loni v srpnu se konala odveta, kterou Usyk opět na body ovládl a tituly obhájil.

Usyk by se zároveň mohl zapsat do historie, protože v křížové váze se už nesporným světovým šampiónem stal, když v roce 2018 dokázal ve sjednocující bitvě v Moskvě úplně vymazat ruského boxera Murata Gassieva.

Oleksandr Usyk


¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti
¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Franklinea podruhé vyzve Joshuu
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing