Kalendář galavečerů Oktagon 2023!

Patrik Kincl vs Karlos VémolaMMA organizace Oktagon má na první polovinu letošního roku naplánováno 6 galavečerů. Tři v Česku, dva v Německu a jeden na Slovensku!

Největší tuzemská MMA organizace odhalila celkem šest turnajů na první pololetí nového roku. Na Oktagon se prozatím můžou těšit fanoušci Mnichova, Ostravy, Liberce, Bratislavy, Prahy nebo Oberhausenu. Nyní se podíváme na základní informace o plánovaných galavečerech.

Oktagon 39

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
18:00
Vstupenky na TicketMasterDE

Přímý přenos na OktagonTV

Oktagon pokračuje ve své misi v Německu a poprvé vkročí mimo Frankfurt. Mnichov tak zažije velkolepou událost a jednu z nejlepších sportovních show v Evropě.

Organizace Oktagon již v červnu 2022 při svém prvním turnaji v Německu vyprodala celou frankfurtskou Festhalle a suverénně pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnaje, který se rázem stal největší a nejúspěšnější MMA akcí v historii Německa. A to byl jen začátek. Těšit se můžete na atraktivní bitvy bojovníků organizace, kteří vám přinesou pořádnou dávku emocí, napětí, adrenalinu i svých jedinečných příběhů.


Oktagon 404.3.2023 – Ostravar aréna, Ostrava, ČR
Oktagon 40
18:00
Vstupenky na TicketPortalCZ
Přímý přenos na OktagonTV

V březnu se do nejtvrdšího města republiky sjedou nejlepší z nejlepších. Šestnáct elitních zápasníků Evropy velterové váhy si to v Ostravar Aréně rozdají v 1. kole pyramidového turnaje Tipsport Gamechanger o postup do čtvrtfinále.


Oktagon 4115.4.2023 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
18:00
Vstupenky na TicketPortalCZ
Přímý přenos na OktagonTV

V Liberci dojde k historicky prvnímu turnaji organizace na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde bude svůj trůn hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanouškům, kteří na tento turnaj na čekali roky, se představí špička domácí MMA scény včetně „Melouna“ Petráška. Zažijete i velký návrat knockoutera Robina Fošuma, který se v kleci ukáže po 2 letech.


Oktagon 4229.4.2023 – Zimní stadión O. Nepelu, Bratislava, SK
Oktagon 42
18:00
Vstupenky na TicketPortalSK
Přímý přenos na OktagonTV

Slovenské čekání je u konce. Oktagon míří zpět do Bratislavy a bude to opět nezapomenutelné. V kleci se znovu představí největší jména slovenské MMA scény v čele s Vojtou Barboríkem a Ivanem Buchingerem, který zde naposledy získal pás šampiona.


Oktagon 4320.5.2023 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 43
18:00
Vstupenky na O2arénaCZ
Přímý přenos na OktagonTV

Již květnu se do pražské svatyně O2 areny znovu sjedou moderní gladiátoři Oktagonu včetně čtveřice nejlepších evropských bojovníků velteru, kteří vybojovali postup do čtvrtfinále Tipsport Gamechanger.


Oktagon 4417.6.2023 – Rudolf Weber aréna, Oberhausen, Německo
Oktagon 44
18:00
Vstupenky na EvetimDE
Přímý přenos na OktagonTV

Organizace Oktagon pokračuje ve své německé misi a poprvé vkročí do Oberhausenu. Rudolf Weber Arena zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s největšími německými MMA bojovníky Christianem Eckerlinem, Stephanem Pützem a nesmrtelným Jungwirtem.