Rozanski a Babič máji čas do konce měsíce!

Lukasz Rozanski vs Alen BabičTýmy Lukasze Rozanského a Alena Babiče dostali od organizace WBC čas do konce měsíce, aby domluvili smluvní podmínky na titulový zápas o uvolněný světový titul ve váze Bridgerweight!

Šestatřicetiletá neporažená polská jednička Lukasz Rozanski (14-0-0, 13 KO) dvaatřicetiletá neporažená chorvatská jednička „The Savage“ Alen Babič (11-0-0, 11 KO) májí od organizace WBC čas do 31. ledna, aby se domluvil, jaká strana uspořádá souboj o uvolněný světový titul.

Pokud se promotéři boxerů nedokáží ve stanoveném termínu dohodnout, vzejde pořadatel z výběrového řízení, ve kterém budou finance rozděleny 50:50. Zástupci polského boxera KnockOut Promotions by chtěli uspořádat duel 18. března v Řešově, což je rodné město Lukasze Rzanskiho.

Lukasz Rozanski

Na druhé straně zástupci chorvatského knockoutera Matchroom Boxing usilují, aby se zápas konal již 25. února na galavečeru v Londýně. Dále také organizace určila dvojici, která by se měla poprat o pozici o povinného vyzývatele a jsou to Ryad Merhy (31-1-0, 26 KO) a Kevin Lerena (28-2-0, 14 KO).

Připomeňme, že světový titul ve váze Bridgerweight v minulých dnech uvolnil kolumbijský šampión Oscar Rivas z důvodu zranění oka. Pás získal v říjnu 2021, když v Montrealu jasně vybodoval kanadskou jedničku Ryana Rozickiho.

Alen Babič


¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti
¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Franklinea podruhé vyzve Joshuu
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing