Tváří v tvář: Wardley vs Gorman!

Fabio Wardley vs Nathan GormanTěžké váhy Fabio Wardley a Nathan Gorman se střetli tváří v tvář před sobotním duelem, který se bude konat na galavečeru v londýnském Wembley!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Fabio Wardley 🇬🇧🆚🇬🇧 Nathan Gorman
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená britská sedmička a světová třiapadesátka Fabio WARDLEY (14-0-0, 13 KO) a britská desítka a světová osmdesátka Nathan GORMAN (19-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o britský titul BBBofC!

Sedmadvacetiletý Fabio Wardley odstartoval profesionální kariéru v dubnu 2017 a za více jak pět let si na své konto připsal čtrnáct výher v řadě. V letošním roce odboxoval již dva duely ve kterých rychle vyhrál. Nejprve v únoru ve druhém kole knockoutoval Ammeričana Daniela Martze a naposledy v červenci ve stejném kole ukončil krajana Chrise Healeye.

Nyní má však před sebou zápas pravdy a do cesty se mu postaví šestadvacetiletý krajan Nathan Gorman. Ten má na svém kontě pouze jedinou porážku z roku 2019, kdy v pěti kolech podlehl krajanovi Danielovi Duboisovi. Od té doby si připsal tři výhry v řadě.

V posledních dvou duelech si připsal skalpy českých bijců Pavla Šoura a Tomáše Šálka a byly to bohužel velmi rychlé výhry. Pavla Šoura ukončil loni v březnu ve druhém kole a Tomáše Šálka letos v červnu už v kole prvním.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

Hlavním zápase galavečeru v Londýně se představí domácí těžká váha „The Body Snatcher“ Dillian Whyte (28-3-0, 19 KO) a americký vyzývatel „989 Assassin“ Jermaine Franklin (21-0-0, 14 KO). Přímý přenos bude zajištovat streamovací platforma DAZN.


¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince