Canelo: V odvetě Bivola porazím!

Saul Alvarez vs Dmitry BivolNesporný šampión super střední váhy Saul Alvarez věří, že může šampióna polotěžké váhy Dmitry Bivola v odvetě porazit. On se zlepšit nemůže, ale já ano, říká mexický boxer!

„Odveta s Bivolem se bude určitě konat opět v polotěžké váze v září. Tento souboj je pro mě prioritou, protože jsem si jistý, že ho tentokrát porazím. Před prvním zápasem jsem nebyl stoprocentně připraven, protože jsem měl různá zranění, která mi nedovolila boxovat na plno“. Řekl Alvarez.

„Nicméně i tak to byl velmi vyrovnaný zápas a mě chyběla nějaká dvě kola. Začal jsem dobře, ale kvůli slabší přípravě jsem byl vyčerpaný.Bivol bude boxovat stejně, ale já budu mnohem lepší a v tom je ten rozdíl“. Věří ve sví vítězství nesporný král super střední váhy.

Saul Alvarez

Zápas mezi Saulem Alvarezem (58-2-2, 39 KO) a Dmitry Bivolem (21-0-0, 11 KO) se konal letos v květnu v Las Vegas a duel začal zostra hned od úvodního gongu. Oba boxeři inkasovali několik přesných úderů a Alvarez zkoušel Bivola tlačit na sílu naopak ruský boxer dominoval v rychlosti a přesnosti. První polovina zápasu byla velmi vyrovnaná a kola mohli skončit na jakoukoliv stranu.

Druhá polovina duelu byla opět vyrovnaná, ale lepším byl rozhodně Bivol, který několika kombinacemi Alvareze hodně potrápil, naopak většina úderů od mexického soupeře skončila v krytu. To bylo vidět také na tváři Alvareze, která byla mnohem více podlitá než šampiónova.

Na konci zápasu se snažil Alvarez ještě vrátit zápas na svou stranu, ale Bivol odrážel jeho kombinace hned v samotném počátku a prakticky mu nic už nedovol. Dmitry Bivol tak dokráčel k dvacátému profesionálnímu vítězství a obhajobě světového titulu WBA, který drží už pět let.

Ruský boxer je zároveň teprve druhým boxerem, který dokázal mexickou legendu porazit. Tím prvním byl americký neporažený boxer Floyd Mayweather, který Alvareze dokázal vybodovat v roce 2013 na galavečeru v Las Vegas.

Saul Alvarez


¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince