Zepeda vs Prograis na tiskovce!

Jose Zepeda vs Regis PrograisStříbrný šampión organizace WBC Jose Zepeda a bývalý světový šampión Regis Prograis se v sobotu utkají o uvolněný světový titul WBC. Nyní se střetli na poslední tiskové konferenci! Video v článku!

26.11.2022 – USA
Super lehká váha
Jose Zepeda 🇺🇸🆚🇺🇸 Regis Prograis
Přímý přenos na ESPN+ a ESPN PPV!

Americká šestka a světová desítka „Chon“ Jose ZEPEDA (35-2-0, 27 KO) a americká čtyřka a světová sedmička „Rougarou“ Regis PROGRAIS (27-1-0, 23 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o uvolněný světový titul organizace WBC!

Třiatřicetiletý stříbrný šampión Jose Zepeda již dvakrát bojoval o světový titul, ale v obou případech musel zkousnout hořkost porážky. Poprvé v roce 2015 prohrál souboj v lehké váze o titul WBO, když jej ve druhém kole ukončil Angličan Terry Flanagan. Podruhé bojoval o titul už v super lehké váze v roce 2019. Tentokrát ho ve vyrovnané bitvě přetlačil těsně na body Jose Carlos Ramirez.

Jose Zepeda vs Regis Prograis

Nicméně před dvěma lety získal výhrou nad běloruským bijcem Ivanem Baranchykem stříbrný pás WBC. Ten úspěšně loni dvakrát obhájil, když nejprve v květnu vybodoval krajana Henryho Lunda a následně  v říjnu ukončil v prvním kole Josue Vargase z Portorika. Nyní se tak potřetí v kariéře postaví do souboje o plnohodnotný světový titul.

Zepeda to však bude mít hodně těžké. Do cesty se mu postaví třiatřicetiletý bývalý světový šampión Regis Prograis. Americký boxer získal už v roce 2018 diamantový pás WBC, když v osmi kolech vyprovodil Argentince Juana Jose Velasca. V roce 2019 k němu přidal ještě regulérní světový titul WBA, když v šestém kole ukončil Bělorusa Kiryla Relikha.

Jose Zepeda vs Regis Prograis

Na konci roku 2019 vyzval držitele pásu WBA super a IBF, britskou neporaženou hvězdu Joshe Taylora. Duel nabídl velmi vyrovnaný souboj, který nakonec jen těsně na body vyhrál Taylor a Prograis poprvé v kariéře prohrál. Nicméně od této porážky si připsal tři výhry v řadě a řekl si o titulový souboj ve kterém je mírným favoritem.


¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince