Tváří v tvář: Whyte vs Franklin!

Dillian Whyte vs Jermaine FranklinDillian Whyte a Jermaine Franklin se střetli tváří v tvář na závěr tiskové konference a hned mezi nimi vznikla menší roztržka. Duel se bude konat již tuto sobotu a vítěz se utká pravděpodobně s Joshuou! Video v článku!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dillian Whyte 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-3-0, 19 KO) a neporažená americká třináctka a světová čtyřiapadesátka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

Pětatřicetiletý britský boxer boxoval naposledy letos v dubnu, když vyzval úřadujícího šampióna těžké váhy organizace WBC Tysona Furyho. V zápase však Fury jasně dominoval a Whytovi v šestém kole rozplynul sen o světovém pásu.

Nyní se vrací po sedmi měsících zpět mezi šestnáct provazů a změří síly s neporaženým devětadvacetiletým americkým ranařem Jermaine Franklinem. Američan je znám i českým fanouškům, když před třemi lety svedl tvrdou desetikolovou bitvu s Pavlem Šourem. Naposledy boxoval letos v květnu, když v pátém kole ukončil šestačtyřicetiletého veterána Rodneyw Moora.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

V ringu se utkají také další těžké váhy a to konkrétně domácí neporažení Britové Fabio Wardley (14-0-0, 13 KO) a Nathan Gorman (19-1-0, 13 KO). Vítěz získá britský titul BBBofC. Gormen v posledních dvou duelech doslova vypráskal české boxery Pavla Šoura (2. kolo TKO) a Tomáše Šálka (1. kolo TKO). Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.


¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince