Tommy Fury: Neexistuje žádný způsob, jakým by mě Jake Paul mohl porazit!

Jake Paul vs Tommy FuryBritský boxer Tommy Fury si nemyslí, že by mohl existovat nějaký způsob, jak by ho mohl americký boxer a Youtuber Jake Paul porazit. Nicméně nějaký přínos ve svém soupeři vidí!

25.2.2023 – Diriyah Arena, Diriyah, Saúdská Arábie
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇬🇧 Tommy Fury
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká padesátka „The Problem Child“ Jake PAUL (6-0-0, 4 KO) a neporažená britská třiačtyřicítka „TNT“ Tommy FURY (8-0-0, 4 KO) se utkají na galavečeru v Saúdské Arábii v duelu vypsaném na 8 kol!

„Youtubeři a Influenceři přináší do boxu a bojových sportů jednu pozitivní věc a tou je sledovanost. Mají miliony fanoušků na sociálních sítích a dokážou jejich pozornost přenést i na zápasy. Pomůžou tak vyniknout i kvalitním boxerům, kteří mají těžkou práci proboxovat se do popředí médií“. Říká Tommy Fury.

„Nicméně to je jediná věc. V ringu si na sportovce nebo boxery pouze hrají, ale opravdoví boxeři to prostě nejsou. Já Jake Paula porazím před limitem, o tom ani trošku nepochybuju. Neexistuje žádný způsob, jakým by mě Jake Paul mohl porazit“. Dodává britský boxer, který se v ringu také ještě pořádně nepředvedl.

Tommy Fury

Duel je vypsán na 8 kol a je domluvený váhový limit 185 liber, což je zhruba na hranici 83,9 kilogramů. Oba boxeři zároveň podepsali smlouvu s antidopingovou agenturou WADA, která může oba boxery během přípravy libovolně testovat.

Jake Paul se zároveň jistí, kdyby Fury ze zápasu opět vycouval. Jednou utekl ze zdravotních důvodů a podruhé z procedurálních důvodů vízy. Pro případ, že se něco pos*re, mám raději domluveného Mika Perryho, aby byl schopen za Furyho zaskočit“ Řekl v minulých dnech Paul. Mike Pery je veterán UFC a také zápasů bez rukavic.

Jake Paul vs Tommy Fury

¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing