Jarrett Hurd hlásí návrat!

Jarrett HurdBývalý světový šampión super velterové váhy Jarrett Hurd se vrací mezi šestnáct provazů a bude debutovat ve střední váze. Zároveň chce ty nejlepší!

Dvaatřicetiletý americký boxer a bývalý světový šampión super velterové váhy „Swift“ Jarrett Hurd (24-2-0, 16 KO) se vrací 4. března do ringu. Na domácím galavečeru ve Spojených státech vyzve v desetikolové bitvě mexického boxera Jose Armanda Resendiz (13-1-0, 9 KO).

Pro Hurda to bude zároveň debut ve střední váze a jeho plány v této divizi jsou jen titulové. „Určitě chci čelit těm nejlepším a rád bych se střetl s Jermallem Charlem, Gennady Golovkinem nebo Zhanibekem Alimkhanulym. Mým cílem jsou samozřejmě světové tituly a věřím, že je opět získám“. Řekl Hurd v podcastu PBC

Jarrett Hurd získal v únoru 2017 světový titul organizace IBF, když v devátém kole knockoutoval Tonyho Harrisona. O rok později přidal také tituly WBA super a IBO, když v těžkém duelu dokázal přetlačit na body Erislandy Laru. Tentýž rok tituly obhájil, když ve čtyřech kole vyprovodil Jasona Welborna.

V květnu 2019 však přišla nečekaná prohra, kdy na body prohrál s krajanem Julianem Williamsem. Následně odboxoval v roce 2020 jeden zápas s Franciscem Santanou, který vyhrál na body a v roce 2021 si připsal druhou porážku kariéry, když jej šokoval Luis Arias. Od té doby Hurd v ringu nestál.

Jarrett Hurd

¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing