De La Hoya: Hlavním cílem je souboj Golovkin vs Munguia!

Gennady Golovkin vs Jaime MunguiaAmerický promotér Oscar De La Hoya má pro letošní rok hlavní cíl, kterým je uspořádání souboje Gennady Golovkin vs Jaime Munguia!

„Letos je veliká šance, že se nám povede uspořádat souboj mezi Golovkinem a Munguiou. Myslím, že by se oba kluci měli střetnout a ukázat, kdo ovládá střední váhu. Myslím, že ten souboj by byl perfektní a pro fanoušky zajímavější než když Golovkin boxoval s Canelem“. Říká legendární boxer.

A dodává „Myslím, že se tento zápas stane skutečností. Je to můj hlavní cíl pro letošní rok. Už jsme oslovili tým Gennady Golovkina a z jednání je cítit vůle a chuť bojovat. Jaime Munguia je připraven na kohokoli. Takže věřím, že se to letos povede“. Dodává šéf Golden boy promotions.

Čtyřicetiletý úřadující světový šampión organizací WBA, IBF a IBO „GGG“ Gennady Golovkin (42-2-1, 37 KO) stál naposledy v ringu loni v září, když se potřetí v kariéře střetl s mexickým boxerem Saulem Alvarezem v super střední váze. Vyrovnaný zápas nakonec na body vyhrál Alvarez.

Gennady Golovkin

Na druhé straně neporažený šestadvacetiletý mexický boxer Jaime Munguia (41-0-0, 33 KO) držel v minulosti světový titul organizace WBO v super velterové váze. V roce 2020 přešel do střední váhy, kde získal výhrou nad Tureanem Johnsonem Interkontinentální titul WBO. Na titulovou šanci stále čeká a souboj s Golovkinem se přímo nabízí.

Jaime Munguia vs Gonzalo Gaston Coria

¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing