Jake Paul vs Tommy Fury 25. února?!

Jake Paul vs Tommy FuryAmerický Youtuber a boxer Jake Paul a britský boxer Tommy Fury se podle serveru ESPN konečně dohodli a na třetí pokus by se měl očekávaný souboj konat na konci února!

Třiadvacetiletý britský neporažený boxer „TNT“ Tommy Fury (8-0-0, 4 KO) naposledy boxoval loni v dubnu na galavečeru v Londýně, kde jasně vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho. Fury si dal následně ještě exhibiční duel v Dubaji, kde vybodoval v nudném zápase Rollyho Lamberta.

Na druhé straně šestadvacetiletý neporažený americký boxer „The Problem Child“ Jake Paul (6-0-0, 4 KO) loni odboxoval povedený duel s brazilskou MMA legendou Andersonem Silvou, kterého jasně porazil na body, když Brazilce dokázal dokonce v posledním kole posadit na zadek a upevnit bodovou převahu.

Jake Paul vs Anderson Silva

Nyní Server ESPN potvrdil, že podle důvěryhodných informací se konečně oba boxeři domluvili a na třetí pokus se utkají 25. února. Zatím není jisté místo konání, ale jedná se mezi Saúdskou Arábií a Velkou Británií. Fury nemůže z důvodu blokace víza do USA, takže pro Paula to bude první duel mimo svou domovinu.

Původně se měli utkat už na konci roku 2021, jenže Fury si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem, kterého porazil i podruhé. Následovala další jednání a dohodl se nový termín, ale tentokrát byl problém s vízy na britské straně a ze zápasu opět sešlo a Paul se střetl se Silvou.

Tommy Fury