Spence vs Thurman o tituly WBA, WBC, IBF!

Errol Spence vs Keith Thurman
Čeká nás mega zápas ve velterové váze mezi úřadujícím šampónem a bývalým šampiónem. Errol Spence a Keith Thurman se střetnou v únoru příštího roku!

Únor 2023 – USA
Velterová váha
Errol Spence 🇺🇸🆚🇺🇸 Keith Thurman
Přímý přenos na ShowTime PPV!

Neporažená americká a světová jednička „The Truth“ Errol SPENCE (28-0-0, 22 KO) a americká čtyřka a světová šestka „One Time“ Keith THURMAN (30-1-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBC a IBF!

Dvaatřicetiletý úřadující šampión Errol Spence získal světový titul IBF již v roce 2017, když dokázal ukončit před limitem britského šampióna Kella Brooka. V roce 2019 získal také pás WBC, když jasně vybodoval krajana Shawna Portera. Letos v dubnu vyzval šampiona organizace WBA Yordenise Ugase a byla z toho jednostranná záležitost, když Kubánce ukončil v desátém kole.

Nyní má před sebou první obhajobu všech třech titulů a do cesty se mu postaví třiatřicetiletý bývalý světový šampión Keith Thurman. Americký boxer držel prozatímní pás WBA v letech 2013 a 2014 než získal v souboji Robertem Guerrerem standardní světový titul.

Yordenis Ugas vs Errol Spence

V březnu 2017 se utkal s šampiónem Dannym Garciou a získal plnohodnotný světový titul WBA super, když Garciu ve velmi vyrovnaném zápase přetlačil na body. Pás úspěšně obhajoval až do července 2019, kdy jej v mega zápasu vybodovala filipínská legenda Manny Pacquiao.

Letos v únoru se mezi šestnáct provazů po delší pauze vrátil a utkal se s krajanem Mariem Barriosem. Thurman v duelu jasně dominoval a dvanáctikolovou netitulovou bitvu vyhrál jasně na body 117:111 a 2x 118:110. Dokáže favorizovaný Spence obhájit všechny 3 tituly nebo se Thurman opět stane světovým šampiónem?

Mario Barrios vs Keith Thurman


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince