Yarde: Vítězství nad Beterbievem je můj osud!

Anthony YardeBritský boxer Anthony Yarde má před sebou těžkou titulovou bitvu, ale o svém vítězství je přesvědčený. Prý mu na šampióna stačí 3 týdny tréninku, říká!

28.1.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Polotěžká váha
Artur Beterbiev 🇷🇺🆚🇬🇧 Anthony Yarde
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená kanadská jednička a světová dvojka Artur BETERBIEV (18-0-0, 18 KO) a britská trojka a světová desítka Anthony YARDE (23-2-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové titulové bitvě o pásy WBC, WBO a IBF!

„Beterbiev je jen další překážka. Mohu si klidně vzít pár týdnů volno a pak trénovat jen tři týdny, abych s ním mohl bojovat. Vážně, věřím v sebe. Ten chlap se dostal do problémů a já cítím, že vyhraju“. řekl vyzývatel o titul Anthony Yarde.

„Udělal jsem problémy Kovalevovi v mistrovském boji v roce 2019 a málem jsem ho ukončil. Všichni mě odepisovali a pak mě chválili. Ať tak či onak, prohrál jsem. Teď jsem lepší boxer a znovu ze sebe vydám maximum. Naučil jsem se být v boji vždy sám sebou. Jsem teď mnohem vypočítavější a vítězství nad Beterbievem je mým osudem“. Zakončil odhodlaně Yarde.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde

Jednatřicetiletý britský boxer má v držení britský titul a také Interkontinentální pás organizace WBO. Anthony Yarde loni odboxoval dva duely, které jasně vyhrál před limitem když vyprovodil v prvním kole Kolumbijce Alexe Therana a ve čtvrtém kole krajana Lyndona Arthura.

Artur Beterbiev vs Anthony Yarde