Wilder: Joshua může Furyho porazit!

Deontay Wilder a Anthony JoshuaBývalý světový šampión těžké váhy věří, že by Anthony Joshua mohl v souboji s Tysonem Furym uspět. Nicméně dodává, že musí najít opět své ztracené sebevědomí!

„Chápu, že někteří lidé si myslí, že je to šílený názor, ale věřím, že Anthony Joshua může opravdu Tysona Furyho porazit“. Říká bývalý šampiín Deontay Wilder, který s Furym odboxoval celkem 3 zápasy, přičemž první skončil spornou remízou a následující dva vyhrál Fury před limitem.

„Souboj mezi Joshuou a Furym by určitě neskončil před limitem a boxovalo by se na plný počet vypsaných kol. Takový zápas by mohl Joshua vyhrát, ale nesmí moc přemýšlet a jen odvádět v ringu svou práci. Jeho největší problém je, že si nevěří tak jako dřív, když držel světové tituly“. Pokračuje Wilder.

„Když se na to podívám hlouběji, tak u Joshuy rozhoduje sebevědomí a to mu teď chybí. Na této úrovni musíte mít zabijácký instinkt, dívat se protivníkovi do očí, jako byste ho chtěli zabít. Musíte mít tu energii a já to z Joshuy aktuálně necítím. Pokud si opět začne věřit, tak Furyho porazí“. Zakončil překvapivě Wilder.

Deontay Wilder

Bývalý světový šampión má před sebou duel s Andy Ruizem, který v minulosti Joshuu porazil. Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) a Andy Ruiz (35-2-0, 22 KO) se utkají oficiálně v rámci finálového eliminačního duelu organizace WBC a post povinného vyzývatele úřadujícího šampióna těžké váhy, kterým je právě Tyson Fury (32-0-1, 23 KO), pokud 3. prosince titul obhájí v duelu s Dereckem Chisorou.