Dubois: Zničím Lerenu a pak také Furyho!

Daniel DuboisSvětový šampión těžké váhy Daniel Dubois si věří nejen na Kevina Lerenu, ale také na Tysona Furyho. Jedno kolo spolu odboxovali před devíti lety!

„Kevin Lerena je hodně silný boxer, ale musím ho zbourat. Je to teď můj hlavní cíl, který před sebou mám. Musím být dynamický a hodně pracovat. Teď jsem úplně na jiné úrovni, než když jsem prohrál s Joycem. Myslím, že čím jsem starší, tím se víc zlepšuji. Můj trenér Shane McGuigan mi dává zabrat a já ctím velké zlepšení“. Říka pětadvacetiletý šampión.

„Naučil jsem se, jak do úderů dávat celé tělo, jak používat boky a nohy při úderech. Po zápase s Lerenou mě čekají velké titulové boje. Až Tyson Fury vyhraje nad Usykem, tak myslím, že budu čelit Furymu jako povinný vyzývatel. Připravím se na maximum a také ho porazím“. Pokračuje odhodlaně britský boxer.

„Před devíti lety jsem dostal při sparingu na zem Tysonova bratrance Hughieho Furyho, Tysonova bratrance. Tehdy vstoupil do ringu Tyson a my jsme se utkali. Bylo to jen jedno kolo, ale cítil jsem, že Fury je velmi nepříjemný bojovník. Tehdy jsem však byl ještě dítě“. Zakončil Dubois.

Daniel Dubois

Pětadvacetiletý britský boxer Daniel Dubois získal standardní světový titul WBA letos v červnu, když ve čtvrtém kole knockoutoval neškodného amerického boxera Trevora Bryana. Na začátku prosince jej tak čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví jihoafrický boxer Kevin Lerena (28-1-0, 14 KO)

Na stejném galavečeru bude také podruhé obhajovat světový titul WBC v těžké váze Tyson Fury, který se již potřetí v kariéře střetne s krajanem Dereckem Chisorou (33-12-0, 23 KO), kterého již dvakrát v minulosti porazil. V roce 2012 to bylo na body a následně v roce 2014 vyhrál Fury před limitem.

Tyson Fury vs Dereck Chisora 3


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince