Salita: Myslím, že Whyte zbytečně Franklina podceňuje!

Jermaine FranklinPromotér Dimitri Sailta, který zastupuje amerického boxera Jermaina Franklina, se domnívá, že Dillian Whyte svého konkurenta zbytečně podceňuje. Duel se bude konat již tuto sobotu!

26.11.2022 – Wembley Arena, Londýn, VB
Těžká váha
Dillian Whyte 🇬🇧🆚🇺🇸 Jermaine Franklin
Přímý přenos na DAZN!

Britská dvojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-3-0, 19 KO) a neporažená americká třináctka a světová čtyřiapadesátka „989 Assassin“ Jermaine FRANKLIN (21-0-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě!

„Dillian Whyte to řekl i v propagačním videu, že nebyl nikdo lepší, tak se musel spokojit s Franklinem. Takže si myslím, že ho podceňuje, ale je to hodně zbytečné, Franklin je skvělý boxer plný síly. Franklin nemá zatím takové jméno jako dřívější soupeři Whyta, když boxoval s Furym nebo Povetkinem, ale to je zatím“. Říká Salita

„Myslím, že Whyte bude v prvních třech kolech dynamický, ale pak ztratí tempo, začne být nedbalý a bude mnohem snazší jej zasáhnout. Jermaine umí zabrat, je aktivní v ringu, má dobrou přímou levou, trefuje tvrdě. Podle mého odhadu od čtvrtého kola by to mohl být jeho boj“. Věří ve svého svěřence promotér.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin

Americký boxer je znám i českým fanouškům, když před třemi lety svedl tvrdou desetikolovou bitvu s Pavlem Šourem. Naposledy boxoval letos v květnu, když v pátém kole ukončil šestačtyřicetiletého veterána Rodneyw Moora.

Dillian Whyte vs Jermaine Franklin


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince