Lopez a Martin o titul WBO!

Teofimo Lopez vs Sandor Martin Bývalý světový šampión lehké váhy Teofimo Lopez se 10. prosince střetne o mezinárodní titul organizace WBO v super lehké váze se španělským boxerem Sandorem Martinem!

10.12.2022 – Madison Square Garden, New York
Super lehká váha
Teofimo Lopez 🇺🇸🆚🇪🇸 Sandor Martin
Přímý přenos na ESPN+!

Americká dvojka a světová trojka „The Takeover“ Teofimo LOPEZ (17-1-0, 13 KO) a španělská jednička a světová pětka „Arrasandor“ Sandor MARTIN (40-2-0, 13 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní titul organizace WBO!

Pětadvacetiletý americký boxer Teofimo Lopez získal před dvěma lety světové tituly WBA super, WBO a IBF v lehké váze, když překvapivě jasně vybodoval ukrajinského boxera Vasyla Lomachenka. Radost s titulů mu však vydržela jen do první obhajoby loni v listopady, ve které padl s Australanem George Kambososem.

Teofimo Lopez

Letos v srpnu se mezi šestnáct provazů vrátil, ale už do super lehké váhy. V nové váhovce si lehce poradil s mexickým boxerem Pedrem Campou, kterého ukončil v sedmém kole a získal Mezinárodní titul WBO a pás Severní Ameriky NABF.

Nyní ho čeká druhý zápas v super lehké váze a do cesty se mu měl původně postavit třiatřicetiletý portorický boxer a bývalý světový šampión super pérové a lehké váhy Jose Pedraza. Nicméně onemocněl a musel přerušit přípravu a tudíž odstoupit ze zápasu. Do ringu se vrátí až příští rok. Promotéři hledali náhradu a tou je nakonec španělský bijec Sandor Martin.

Sandor Martin

Devětadvacetiletý španělský boxer drží mezinárodní titul organizace WBA, který získal ve svém posledním duelu letos v dubnu, když jasně přeboxoval mexického boxera Jose Felixe. Duel s Lopezem bude zároveň eliminační soubojem organizace WBC.


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince