Noc bojovníků v Táboře pro dobrou věc!

David Kubíček vs Tomáš ŠtěpničkaDavid Kubíček spolu se svou manželkou Věrkou budou pořádat příští měsíc již osmý ročník galavečeru s názvem Noc bojovníků v Táboře VIII a tentokrát si připravili zase něco speciálního!

17.12.2022 – Hotel Palcát Tábor
Noc bojovníků v Táboře VIII
Strat v 18:00
Benefiční zápas pro dobrou věc
David Kubíček 🆚 Tomáš Štěpnička

V loňském roce pořadatelé udělali sbírku na dětský domov Radenín a letos v pomáhání pokračují. „Jako každý rok děláme na našem galavečeru nějakou dobročinnou akci, aby jsme někomu pomohli. Někomu, kdo to opravdu potřebuje a tento rok jsem se rozhodl, že to i já osobně okořením a zkusím se vrátit mezi šestnáct provazů“. Řekl David Kubíček

A pokračuje „I když jsem už roky za provazy z druhé strany jako trenér, tak pořád jsem tady mým svěřencům a pořád na plno, protože to miluji celý svůj život a jinak to neumím. Tak se vrátím na malou chvíli a dáme si s Tomášem taneček pro dobrou věc“.

KBC Tábor

„Tomáš je můj přítel, dvanáct roků kráčí po mém boku a pomáhá klubu. Nehledě na to, je velice šikovný, takže si myslím, že to bude skvělý boj pro pomoct mladému klukovi, který to potřebuje. Po duelu budeme dražit rukavice v kterých si to rozdáme a my Vám předvedeme krásný zápas“ Uzavřel Kubíček.

A co říká na návrat do ringu Davidova manželka Věrka? „Můj manžel a kámoš v ringu… Nevěřila jsem, ze přijde čas, kdy budu já za provazy a David uvnitř ringu… Zvlášť za takových podmínek…Jsem moc pyšná“. Napsala spokojená trenérka a fighterka Věra Kubíčková.

David a Věra Kubíčkovi