McGregor vs Chandler na konci léta!

Conor McGregor vs Michael ChandlerBývalý dvojnásobný šampión UFC Conor McGregor a bývalý šampión Bellatoru Michael Chandler se v reality show The Ultimate Fighter utkají jako trenéři a následně po skončení i jako zápasníci!

Další sezóna reality show The Ultimate Fighter skončí 15. srpna a prezident největší MMA organizace na světě Dana White potvrdil, že se následně dočkáme mega zápasu Conor McGregor vs Michael Chandler. Datum ani místo konání nebylo prozatím oznámeno, ale dá se očekávat, že to bude v návaznosti na skončení show, tedy na přelomu srpna a září.

Čtyřiatřicetiletý irský válečník a bývalý šampión dvou váhových kategorií organizace UFC „Notorious“ Conor McGregor v prosinci 2015 v Las Vegas na UFC 194  knockoutoval v prvním kole Brazilce Joseho Alda a získal titul v pérové váze.

Conor McGregor

O dva roky později vyzval na galavečeru UFC 205 v New Yorku tehdejšího šampióna lehké váhy Eddie Alvareze. Mcgregor v zápase jasně dominoval a ve druhém kole amerického fightera ukončil technickým KO. Následovala dvou letá pauza a do klece se vrátil až v říjnu 2018.

Do cesty se mu postavil o mezi tím uvolněný pás lehké váhy Dagestánec Khabib Nurmagomedov. McGregor v zápase ztrácel a Nurmagomedov jej utáhl ve čtvrtém kole. V roce 2021 si střihl dvojzápas s Američanem Dustinem Poirierem, ale oba zápasy prohrál před limitem.

Conor McGregor vs Michael Chandler

Na druhé straně šestatřicetiletý americký zápasník a bývalý šampión organizace Bellator Michael Chandler. Chandlerovi se po přechodu do UFC příliš nedaří a úplně nenaplnil předpovědi, že by se mohl stát také šampiónem UFC. Chandler má na svém kontě v UFC dvě výhry a tři porážky. Při debutu ukončil v prvním kole Dana Hookera a vypadalo to na nadějný vstup do největší organizace světa.

Jenže už ve druhém zápase přišla studená sprcha, když jej ve druhém kole ukončil Charles Oliveira. Na konci roku 2021 stihl ještě zápas s Justinem Gaethjem, ale byla z toho porážka na body. Loňský rok začal výhrou nad osmatřicetiletým Tony Fergusonem a v posledním zápase v listopadu jej vybodoval Dustin Poirier. Nicméně Chandlerovi zápasy jsou hodně atraktivní a souboj s McGregorem bude hodně sledovanou událostí.

Dustin Poirier vs Michael Chandler


¤ Filip Grznár opět na Clash Of The Stars
¤ Tváří v tvář: Kotlár vs Charvát
¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing