Tváří v tvář: Kotlár vs Charvát!

Jaroslav Kotlár vs Tomáš Charvát Clash of The StarsJaroslav Kotlár alias „Kotlár Security“ se střetne na galavečeru Clash Of The Stras IV s Tiktokerem Tomášem „Abé“ Charvátem. Nyní se podíváme na setkání tváří v tvář na tiskové konferenci!

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Strat 18:30
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz

Oblíbený formát zápasů známých osobností Clash of the Stars je zpět. Po úspěšném roce 2022 míří Clash doslova na konec vesmíru a ještě dál. Můžete se těšit na další dávku skvělých zápasů, světovou světelnou a hudební show a nabitý doprovodný program.

A vrátí se také jedna z hlavních tváří třetího galavečera Jaroslav Kotlár alias „Kotlár Security“. Ten se loni utkal s kulturistou Karlosem Bendou a Kotlár šel do předu jako bulldog a na Bendu tlačit a byl mnohem nebezpečnější. Benda ho chtěl hodit na zem ale Kotlár pokus odmítl. Ke konci prvního kola přišel v podání Bendy přesný úder a poslal Kotlára na zem, kde ho dokončil.

Jaroslav Kotlár vs Tomáš Charvát Clash of The Stars

Nyní je Kotlár o to víc hladový po výhře a do cesty se mu postaví známý Tiktoker Tomáš „Abé“ Charvát, kterého sleduje na sociálních sítích několik desítek tisíc fanoušků. Kotlár ve videu slibuje bomby a 11. března uvidíme v jaké formě oba borci nastoupí.