Vyostřená tiskovka Benavidez vs Plant!

David Benavidez vs Caleb PlantProzatímní světový šampión super střední váhy David Benavidez a bývalý světový šampión organizace IBF Caleb Plant se střetli na tiskové konferenci, která byla poměrně napjatá! Video v článku!

25.3.2023 – MGM Grand, Las Vegas, USA
Super střední váha
David Benavidez 🇺🇸🆚🇺🇸 Caleb Plant
Přímý přenos na ESPN +!

Neporažená americká dvojka a světová čtyřka „El Bandera Roja Red Flag“ David BENAVIDEZ (26-0-0, 23 KO) a americká trojka a světová pětka „Sweethands“ Caleb PLANT (22-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBC!

David Benavidez vs Caleb Plant

Šestadvacetiletý úřadující prozatímní šampión „El Bandera Roja Red Flag“ David Benavidez (26-0-0, 23 KO) držel v minulosti plnohodnotný titul WBC, ale byl mu dvakrát odebrán přímo organizací. Nejprve o něj přišel v roce 2018, kdy měl pozitivní výsledek na kokain a podruhé o dva roky později, když nesplnil váhový limit v zápase s Roamerem Alexisem Angulem.

Uvolněný světový titul následně získal Saul Alvarez. Nicméně Benavidez ve svém posledním duelu loni v květnu získal prozatímní světový titul WBC, když ve třetím kole ukončil bývalého šampióna Davida Lemieuxe. V březnu ho tak čeká první obhajoba a do cesty se mu postaví jednička v žebříčku WBC.

David Lemieux vs David Benavidez

Tou je bývalý světový šampión organizace IBF, třicetiletý Američan Caleb Plant (22-1-0, 13 KO). Plant držel pás od roku 2019 až do roku 2021, kdy jej v listopadu ukončil před limitem Saul Alvarez. Loni v říjnu se po porážce vrátil, když v devátém kole knockoutoval Anthonyho Dirrella.

Na začátku prosince bylo oficiálně oznámeno, že se David Benavidez a Caleb Plant utkají na galavečeru ve Spojených státech 18.března, následně bylo datum posunuto o týdne na 25. března. Vítěz se stane povinným vyzývatelem za organizaci WBC a bude moci vyzvat mexického šampióna Saula Alvareze (58-2-2, 39 KO), který by se měl mezi šestnáct provazů vrátit v květnu.

¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing