Grznár vs Sedlák na Clash of The Stars IV!

Filip Grznár vs Martin Sedlák
Český kulturista Filip Grznár se vrací na místo činu a na galavečeru Clash of The Stars: Epsode IV v pražské O2 Universum vyzve slovenského trenéra Martina Sedláka!

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Filip Grznár vs Martin Sedlák
Strat 18:30
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz

Český kulturista a zápasník Filip Grznár se představí i na čtvrtém galavečeru české organizace Clash of The Stars. Na historicky prvním galavečeru loni v lednu dokázal Grznár ukončit v prvním kole Michala Peštuku a následně se v červnu vypořádal také Adamem Josefem.

Filip Grznár vs Martin Sedlák

Na třetím galavečeru Clash of the Stars se v hlavním zápase večera střetl s „Psychopatem“ Alešem Bejrem. Nejprve se oba bijci do sebe pustili a problém odtrhnout Bejra měl i sám rozhodčí, který na něj dokonce skočil a Bejr si poranil nohu. Nicméně v zápase pokračoval a byly jsme svědky několika tvrdých výměn. Ta poslední skončila s gongem, kdy se Bejr už nedokázal postavil.

Filip Grznár vs Martin Sedlák

Grznál si tak v organizaci připsal třetí vítězství v řadě. Nyní ho čeká výzva číslo čtyři a do cesty se mu postaví postaví slovenský zápasník a trenér Martin Sedlák alias „Pagy“, který trénoval také  zápasníky ve známém bratislavském OFA Gymu.