Clash of The Stars vstupuje do nového roku!

Clash of the Stars IVZ předaleké galaxie k nám přilétá první letošní galavečer Clash of The Stars: Episode IV. Ten se uskuteční už 11. března v pražské hale O2 universum!

11.3.2023 – O2 Universum, Praha, ČR
Clash of The Stars: Epizode IV
Strat 18:30
Vstupenky v prodeji na Ticketportal.cz

Tentokrát je podtitulem galavečera FREAK WARS! Význam je jasný – čekají nás opět „války“ v kleci, které zvedají diváky ze sedadel! Na místě nesmíte chybět ani Vy!

V hlavním zápase galavečera se proti sobě postaví dvě známé tváře sociálních sítí. Vítěz poslední série reality show Love Island Kryštof Novák se střetne s držitelem nejsledovanějšího českého Instagramu s 1,4 mil sledujícími Tomášem Chlupem! Souboj dvou sportovců slibuje skvělou podívanou.

Zástupce reality Survivor bude Christian Nathan, který si už dokonce vyzkoušel i zápas v Oktagonu. Ten změří síly s youtuberem Freescootem, který si přichází vyrovnat scóre po neúspěšném zápase s Datlem. Do akce se chystá také stálice CLASH OF THE STARS kulturista a MMA zápasník Grznár, jemuž se postaví slovenský zápasník a trenér Pagy. Fanoušci ženských zápasů si tentokrát přijdou na své! Ve dvou zápasech se jim představí hned 6 bojovnic! Ano, na galavečeru EPISODE IV uvidíte také zcela první zápas dvě na dvě! Dvojici z Prahy tvoří influencerka, zpěvačka a herečka Kristal Shine a modelka Denisa Ryndová. Jejími soupeřkami budou půvabné bojovnice ze Slovenska známé z platformy Onlyfans Inked Dory a Karina Pedro.

Filip Grznár vs Martin Sedlák

Napravit si reputaci přichází také Jaroslav Kotlár! V cestě mu bude stát youtuber a tiktoker „Abé“ Charvát. Vyrovná si Kotlár Security scóre #vestylu? Hodně vyostřené setkání na tiskové konferenci, které bylo zakončené potyčkou mezi diváky, nabídli streameři Halien a Ziam. Kdo z nich odejde ze zápasu jako vítěz? DEATH MATCH – tedy zápas, ve kterém změří síly hned 3 bojovníci najednou všichni proti sobě, i tohle a mnohém více budete moci sledovat už 11. března v hale O2 universum během galavečera CLASH OF THE STARS: EPISODE 4!

Jaroslav Kotlár vs Tomáš Charvát Clash of The Stars

Nové bojovníky a také známé tváře uvidíte během čtvrtého galavečera CLASH OF THE STARS! Skvělá světelná a hudební show a elektrizující atmosféra jsou v rámci našich galavečerů již samozřejmostí. 11. března pražská hala O2 Universum.

Clash of the Stars 4


¤ Filip Grznár opět na Clash Of The Stars
¤ Tváří v tvář: Kotlár vs Charvát
¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing