Tváří v tvář: Serrano vs Cruz!

Amanda Serrano vs Erika CruzŠampiónky pérové váhy „The Real Deal“ Amanda Serrano a „Dinamita“ Erika Cruz se střetnou již tuto ve sjednocující bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

4.2.2023 – Madison Square Garden Theater, New York, USA
Pérová váha
Amanda Serrano 🇵🇷🆚🇲🇽 Erika Cruz
Přímý přenos na DAZN!

Portorická a světová jednička „The Real Deal“ Amanda SERRANO (43-2-1, 30 KO) a mexická jednička a světová dvojka „Dinamita“ Erika CRUZ (15-1-0, 3 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBC, WBO, IBF a IBO!

Čtyřiatřicetiletá rodačka z Portorika žijící v newyorském Brooklynu Amanda Serrano již v minulosti držela světové tituly v bantamové, super bantamové, super muší nebo super lehké váhy. Nicméně nejlépe se cítí v pérové váze, ve které drží světové tituly WBC, WBO, IBF a IBO.

Baumgardner - Serrano

V dubnu loňského roku si odskočila ještě do lehké váhy, aby vyzvala nespornou irskou královnu Katie Taylor. Zápas nabídl velmi kvalitní a vyrovnanou bitvu, kterou nakonec těsně 2:1 na body ovládla Taylor. V září se vrátila k obhajobě titulů v pérové váze a vyzvala šampiónku IBF Sarah Mahfoud.

Serrano duel jasně ovládla a sjednotila 3 ze čtyř hlavních titulů. Nyní může konečně poprvé v kariéře všechny tituly sjednotit a tomu se ji bude snažit zabránit dvaatřicetiletá šampiónka organizace WBA Erika Cruz. Mexická boxerka získala světový titul teprve v dubnu 2021, když v sedmém kole ukončila kanadskou boxerku Jelenu Mrdjenovich.

Amanda Serrano vs Erika Cruz

Pás následně obhájil v listopadu výhrou nad Melissou Esquive, kterou ve velmi těsném duelu přetlačila na body. Naposledy pás obhájila loni v září v odvetě s Jelenou Mrdjenovich, kterou jasně přejela na body a řekla si o duel s Amandou Serrano. Přímý přenos z galavečeru v New Yorku bude vysílat streamovací platforma DAZN!

¤ Clash Of The Stars se vrátí 11. března
¤ Dekýš vybodoval Hunanyana a má třetí titul v řadě
¤ Beterbiev se na výhru nadřel, ale pásy obhájil před limitem
¤ Jake Paul vs Tommy Fury na konci února
¤ Šampión Ngannou opouští UFC
¤ Inoue vs Fulton o dva světové tituly v květnu
¤ Dekýš vs Hunanyan o Mezinárodní český titul

¤ Václav Sivák pojede bojovat do Ruska o titul
¤ Polák Adamek má před sebou poslední zápas
¤ Joyce vs Zhang o prozatímní světový titul WBO
¤ Hill novým šampiónem, Teixeira ukončil kariéru
¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti

¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let


Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing