Prezident WBC chválí rozhodnutí Garcii ukončit zápas s Davisem!

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia Mauricio Sulaiman velmi chválí rozhodnutí Hectora Luise Garcii, který odstoupil po osmém kole z duelu s Gervontou Davisem. Je to příklad pro všechny ostatní týmy, říká prezident WBC!

„Rozhodnutí Hectora Luise Garcii nepokračovat v boji po konci osmého kola bylo velmi moudré. I když ho jeho trenér nabádal aby pokračoval, tak Garcia si stál za svým a nechtěl podstupovat vážné zranění. Je to to příklad pro všechny ostatní týmy, protože zdraví je vždy na prvním místě“. Říká Mauricio Sulaiman.

„Pokud boxer požádá o zastavení souboje, tak zápas musí být neprodleně zastaven a ukončen. Již jsme byly několikrát svědky příkladu, kdy se bojovník necítil na pokračování v boji a jeho tým jej přesvědčil a poté takový zápas skončil tragicky nebo s vážným zraněním“. Dodal prezident organizace WBC.

Mauricio Sulaiman

Připomeňme, že americký boxer a úřadující šampión lehké váhy Gervonta Davis nedal v noci 7. ledna svému soupeři sebemenší šanci a zdemoloval jej v osmi kolech. Hector Luis Garcia odstoupil po zá osmém kole, protože měl problémy se zrakem po tvrdých úderech šampióna.

„Když mě Davis v osmém kole udeřil do hlavy, tak jsem přestal vidět na jedno oko. Vůbec jsem v ten moment nevěděl, kde vlastně jsem. Zrak se mi sice vrátil, ale hlava mě neustále bolí, byla to skvělá rána. Myslím, že než jsem tento úder dostal, tak jsem boxovali dobrý zápas“. Komentoval prohru Dominikánec Hector Luis Garcia.

Gervonta Davis vs Hector Luis Garcia 


¤ Prezident UFC Dana White zfackoval manželku na veřejnosti
¤ Oktagon a jeho plánované galavečery v roce 2023
¤ Bývalý UFC zápasník zavraždil v hotelu přítelkyni
¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Franklinea podruhé vyzve Joshuu
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci


Jsme nově na ⇒TIKTOKU⇐Proboxing TIKTOK


Mallpay Proboxing