Parker vs Ryder o prozatímní světový titul WBO!

Zach Parker vs John RyderJiž tuto sobou nás čeká na galavečeru v londýnské O2 aréně souboj o prozatímní světový titul organizace WBO v super střední váze Zach Parker vs John Ryder!

26.11.2022 – O2 Aréna, Londýn, VB
Super střední váha
Zach Parker 🇬🇧🆚🇬🇧 John Ryder
Přímý přenos na BT Sport!

Neporažená britská trojka a světová devatenáctka Zach PARKER (22-0-0, 16 KO) a britská jednička a světová dvojka „The Gorilla“ John RYDER (31-5-0, 17 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o prozatímní světový titul organizace WBO!

Osmadvacetiletá Zach Parker drží od března 2020 Mezinárodní titul WBO, když v jedenáctém kole ukončil australského boxera Rohana Murdocka. Pás následně loni třikrát obhájil, když postupně před limitem porazil Američana Vaughna Alexandera, Uzbeka Sherzoda Khusanova a naposledy v listopadu krajana Marcuse Morrisona.

Zach Parker

Nyní může získat prozatímní světový titul a do cesty se mu postaví prozatímní světový šampión organizace WBA, čtyřiatřicetiletý krajan John Ryder. Ryder mohl na koci roku proměnit prozatímní titul WBA za plnohodnotný, ale v zápase s Callumem Smithem prohrál na body.

Od této porážky si připsal tři výhry v řadě, když dokázal porazit Američana Mike Guy, slovenského bijce Jozefa Jurka naposledy letos v únoru také ve vyrovnané bitvě bývalého světového šampióna Daniela Jacobse. Duel bude vysílat britská televize BT Sport.

John Ryder


¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince


Zach Parker vs John Ryder