Oktagon 37 již zítra na OktagonTV!

David Kozma vs Kaik BritoJiž zítra otevře své brány ostravská Ostravar aréna s galavečerem Oktagon 37, který nabídne dvě titulové bitvy. V pérové váze Mate Sanikidze vs Jakub Tichota a ve velterové váze David Kozma vs Kaik Brito!

3.12.2022 – Ostravar aréna, Ostrava, ČR
Oktagon 37
Start 18:00
Vstupenky na Ticketportal.cz
PPV na OktagonTV

Návrat do nejtvrdšího města republiky s 2 titulovými souboji Kozma vs Brito a Sanikidze vs Tichota. Oktagon a jeho elitní fighteři se po 8 měsících vrací na místo činu. Jeden z nejočekávanějších zápasů roku se stane realitou. Vládce velterové váhy vyhrál organizaci Oktagon všech svých 10 zápasů a nyní jde do 6. obhajoby titulu.

Brazilský popravčí Brito má ze 3️ výher v organizaci 3️ knockouty v 1. kole, z nichž žádné netrvalo více jak 100 vteřin. A vystavené skalpy Borárose, Bryczeka a Kalašnika. Takže nás čeká hodně zajímavá tituloví bitva.

Oktagon 37

Jak největší český MMA talent Tichota, tak suverénní 23letý Gruzínec Sanikidze, který v Oktagonu předvádí naprostou dominanci, hlasitě prohlašují, že jsou budoucností organizace. Oba věří, že šampionský pás patří jim. Kdo z nich dojde svých slov?

A když Ostrava, tak nemůžou chybět ani domácí borci jako milovaný i nenáviděný “Baba Jaga” Václav Mikulášek, Matěj Kuzník nebo Jan Široký, se kterým si to již delší dobu chce rozdat „Melounův“ bratr Ondřej Petrášek.

David Kozma

Těšit se můžete i na knockoutera Vlasta Čepa, přestřelku Úškrta a Matavaa, bouřlivou slovenskou krásku z ringu Chochlíkovou, Bryczeka nebo těžkou váhu Dajčmana. To vše za doprovodu působivé audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer.


¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince