Joshua: Příští rok chci Wildera nebo Furyho!

Ol,eksandr Usyk vs Anthony Joshua 2Jeden z nejlepších britských boxerů Anthony Joshua prozradil, že by se rád příští rok utkal s Wilderem nebo Furymy, klidně i s oběma, říká bývalý šampión!

Bývalý světový šampión v těžké váze „AJ“ Anthony Joshua (24-3-0, 22 KO) stále neví, kdo bude jeho dalším soupeřem, ale s největší pravděpodobností to bude Dillian Whyte, který v sobotu sporně vybodoval Jermaine Franklina. Na nedostatek možností si však stěžovat nemůže a cílí pouze na souboje nejvyšší úrovně.

„Celý svět stojí na penězích, ale ne všem boxerům jde jen o peníze. Jsou jen vedlejším produktem veškerého našeho úsilí, kterého do této hry vkládáme. Chceme se ukázat na nejvyšší úrovni a boxovat s těmi nejlepšími. Zatím nevím s kým budu boxovat, ale nejvíce se nabízí odveta s Dillianem Whytem. Není to jen o mém rozhodnutí, ale o rozhodnutí celého týmu“. Říká Anthony Joshua.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua 2

„Nechci se vzdát naděje na souboj s Tysonem Furym, ale obávám se, že do toho zápasu opravdu jít nechce. Doufám, že se to příští rok domluví a utkám se s ním nebo s Deontayem Wilderem. Ale ideální by bylo se utkat s oběma boxery“. Pokračuje odhodlaně bývalý světový šampión těžké váhy.

Třiatřicetiletý Anthony Joshua ztratil loni v září světové tituly WBA super, WBO, IBF a IBO, když jej na londýnském stadiónu Tottenham Hotspur vybodoval ukrajinský boxer Oleksandr Usyk (20-0-0, 13 KO). Letos v srpnu se konala odveta v Saúdské Arábii, ale Joshua nedokázal tituly vybojovat zpět a Usyk vyhrál i podruhé na body.

Oleksandr Usyk vs Anthony Joshua


¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince