Jake Paul: Tommy Fury je snazší soupeř než Silva!

Jake Paul a Tommy FuryAmerický Youtuber a boxer Jake Paul stále věří, že napotřetí snad Tommy Fury do vzájemného zápasu nastoupí. Zároveň si myslí, že to bude lehčí soupeř něž Anderson Silva!

Jake Paul (6-0-0, 4 KO) se měl loni konečně utkat s regulérním profesionálním boxerem Tommym Furym (8-0-0, 4 KO). Jenže ten si několik dní před soubojem zranil během přípravy žebra a musel z duelu odstoupit. Paul se narychlo domluvil na odvetě s Tyronem Woodleyem, kterého porazil i podruhé.

Následovala další jednání a dohodl se nový termín, ale tentokrát byl problém s vízy na britské straně a ze zápasu opět sešlo. V minulých týdnech začali obě strany opět jednat s tím, že by se duel konal ve Velké Británii. Pro Jake Paula by to znamenalo poprvé v kariéře bojovat mimo Spojené státy.

„Já mám o zápas opravdu velký zájem a vůbec mi nevadí boxovat mimo Spojené státy. Naopak jsem rád, že chtějí celou akci pořádat a financovat, protože já už toto riziko podstoupil s Furym dvakrát a ani jednou to nedopadlo. Pro mě to bude snadný boj, protože Tommy Fury je horší boxer než je Anderson Silva“. Říká Jake Paul.

„Poslouchejte, Fury je nováček mezi boxery a nikdy s nikým dobrým opravdu neboxoval. Dokonce za sebou nemá ani osmikolový zápas, je prostě na začátku. Nemusím se na něj nějak zvlášť připravovat, jsem profesionál a připravuju se na každý zápas stejně“. Dodal pětadvacetiletý americký boxer s přezdívkou „The Problem Child“.

Jake Paul vs Anderson Silva

Tommy Fury naposledy odboxoval profesionální duel v dubnu na galavečeru v Londýně, kde jasně vybodoval polského boxera Daniela Bocianskiho. Fury ještě boxoval v exhibičním zápase v Dubaji, kde vybodoval v nudném zápase Rollyho Lamberta.

Na druhé straně Jake Paul letos odboxoval povedený duel s brazilskou MMA legendou Andersonem Silvou, kterého jasně porazil na body, když Brazilce dokázal dokonce v posledním kole posadit na zadek a upevnit bodovou převahu.

Jake Paul


¤ Felix Verdejo si možná odsedí 99 let
¤ Whyte vybodoval Frankline a podruhé vyzve Joshuu
¤ O titul v polotěžké váze Blachowicz a Ankalaev
¤ Procházka se zranil, duel s Teixeirou zrušen a titul uvolněn
¤ Tváří v tvář: Procházka vs Teixeira před odvetou
¤ Soquessa vyzval Siváka, kterému se to vůbec nelíbilo
¤ Sivák Vybodoval Lengála a je stále neporažen

¤ Vondráček zdemoloval Kareše a ukončil kariéru
¤ Tereza Bledá debut v UFC nezvládla
¤ Tommy Fury: Jake Paul není moje úroveň
¤ Záznam prvního zápasu Procházka vs Teixeira
¤ Lukáš Dekýš opět „vykradl“ Polsko a má druhý titul
¤ Před 26 lety poprvé vstoupili do profi bratři Klitschkové
¤ Clash of the Stars 3: Benda zničil Kotlára v 1. kole
¤ Clash of the Stars 3: Grznár nedal psychopatovi šanci
¤ Odveta Ducár vs Řezníček v Lucerně 29. prosince